رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 آبان 1399 - 20:39

نوای جنوب :رئیس اورژانس و فوریت های پزشکی دشتستان گفت: بیمار بدحال روستایی که در مناطق صعب العبور باغ تاج ارم دشتستان زندگی می‌کند توسط بالگرد اورژانس هوایی ۱۱۵ استان بوشهر به بیمارستان شهید گنجی برازجان منتقل شد.

نوای جنوب:رئیس اورژانس و فوریت های پزشکی دشتستان گفت: بیمار بدحال روستایی که در مناطق صعب العبور باغ تاج ارم دشتستان زندگی می‌کند توسط بالگرد اورژانس هوایی ۱۱۵ استان بوشهر به بیمارستان شهید گنجی برازجان منتقل شد.بالگرد اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر  از زمان شیوع کرونا تاکنون برای اولین بار در دشتستان جهت اعزام یک بیمار مرد ۳۱ ساله از بخش ارم در مناطق روستایی باغ تاج به پرواز درامد.

بیمار دارای بیماری زمینه ای و با علایم مسمومیت که به دلیل عدم تعادل و تاری دید و همراه با سر گیجه  بوده که به دلیل عدم راه ارتباطی مناسب درخواست بالگرد از اورژانس ۱۱۵ بوشهر داده شد و به پرواز درآمد.

ساعت ۸:۴۰ صبح امروز به دلیل نداشتن پد بالگرد در شهرستان با رییس اداره امور ورزش و جوانان شهرستان هماهنگی های لازم جهت نشست بالگرد ۱۱۵ در زمین چمن استادیوم تختی شهر برازجان انجام شد.

 پس از نشست بالگرد ۱۱۵  ،بیمار با  آمبولانس پایگاه شهری شماره یک به بیمارستان شهید صادق گنجی  انتقال داده شد.

در این پرواز کاپیتان بهادری و کاپیتان حسینی به عنوان تیم پروازی و خدارحم نویدکیا به عنوان تیم پزشکی پروازی و آقایان مصیب باغنده و حسن زکی در پایگاه شهری یک ما را همراهی و یاری کردند.

در حال حاضر حال عمومی بیمار رضایت بخش است و در سلامت به سر می برد.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار