رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 آبان 1399 - 20:33

نوای جنوب:مسلم انیژپور صبح امروز در آیین اهدای جهیزیه به 30زوج جوان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان دیر، با اشاره به وضعیت فعلی کشور و مشکلات اقتصادی که وجود دارد، اظهار داشت: اگر در شرایط فعلی، همکاری مردم و خیرین نبود، تأمین جهیزیه زوج های جوان و برگزاری چنین مراسمی امکان نداشت.

مسلم انیژپور صبح امروز در آیین اهدای جهیزیه به 30زوج جوان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان دیر، با اشاره به وضعیت فعلی کشور و مشکلات اقتصادی که وجود دارد، اظهار داشت: اگر در شرایط فعلی، همکاری مردم و خیرین نبود، تأمین جهیزیه زوج های جوان و برگزاری چنین مراسمی امکان نداشت.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر افزود: امسال بودجه کمیته امداد استانی بسته شده است که 40 درصد آن از محل اعتبارات دولتی و 60 درصد دیگر نیز باید با همکاری خیرین و نیکوکاران تأمین کنیم.

وی ادامه داد: سالانه بالغ بر800 فقره ازدواج در استان صورت می گیرد که برای تأمین جهیزیه این زوج ها هشت میلیارد تومان اعتبار نیاز است و فقط یک میلیارد و 300 میلیون تومان آن از محل اعتبارات دولتی است.

انیژپور با اعلام اینکه امسال همزمان با عید غدیر 230 فقره جهیزیه در سطح استان توزیع شد، بیان کرد: در هفته بسیج نیز 312 فقره جهیزیه به زوج های جوان اهدا خواهد شد و مرحله سوم این برنامه نیز در اسفندماه مقارن با هفته احسان و نیکوکاری برگزار می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دیر نیز بیان داشت:  نگاه خوب مردم و نیکوکاران و خیرین شهرستان به منطقه و اعتماد به کمیته امداد  باعث نمایش این کار خوب شد.
سیدعلی حسینی افزود: برای تأمین این 30 جهیزیه بالغ بر 400 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
وی خاطرنشان کرد: اعتماد مردم به نهاد انقلابی کمیته امداد افتخاری برای ما است که امیدواریم با شفاف سازی این اعتماد را روز به روز بیشتر کنیم.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دیر  با بیان اینکه این نهاد با اعتماد مردم در عرصه های مختلف نیازمندی های  مددجویان را برطرف می کند، اضافه کرد: در هفت ماهه نخست سال جاری با کمک خیرین، بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون تومان به حساب ایتام شهرستان واریز شده است.
وی با اشاره به همکاری 2 هزار حامی با کمیته امداد شهرستان دیر، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با اعتبار 600 میلیون تومان لوازم ضروری زندگی شامل یخچال، کولر و غیره در اختیار مددجویان قرار گرفته است.
حسینی با اعلام اینکه در بحث کمک های مؤمنانه انقلابی در شهرستان دیر رخ داد، ابراز کرد: در چندین مرحله دو میلیارد و 500 میلیون تومان کمک مؤمنانه بین افراد تحت پوشش و سایر نیازمندان توزیع شد.

کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
دیر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار