رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 30 مهر 1399 - 19:32

نوای جنوب:کلیه کارکنان مدیریت بهزیستی شهرستان بوشهر در پویش پازل همدلی(بزرگترین چیدمان مهربانی) شرکت کردند

نوای جنوب:کلیه کارکنان مدیریت بهزیستی شهرستان بوشهر در پویش پازل همدلی(بزرگترین چیدمان مهربانی) شرکت کردند
در راستای کار خیر و نیک مومنانه ، تمام کارکنان مدیریت بهزیستی شهرستان بوشهر در طرح خرید پازل همدلی جهت کمک به نیازهای اولیه دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی مشارکت کردند .
به گزارش روابط عمومی مدیریت بهزیستی شهرستان بوشهرآرزو منوچهری سرپرست این مدیریت در خصوص پازل همدلی عنوان داشت : در این طرح به جهت حمایت و رسیدگی به دانش آموزان نیازمند و تحت پوشش ، سازمان بهزیستی کشور قصد دارد با برپایی پویشی با عنوان "پازل همدلی"، با همکاری انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت افزار و موسسه خیریه نیک گامان جمشید، کمک و مشارکت مردم خیر و عزیز میهن اسلامی، مردم ایران با تکمیل"پازل همدلی" نسبت به تهیه و تامین شصت هزار بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی سراسر کشور اقدام کنند .
وی تصریح کرد : در این پویش، پازل نقشه ایران با 600 هزار قطعه که در نقشه هر استان نمادهای میراث فرهنگی آن استان نقش بسته است و با ابعاد 25 در 35 متر تهیه شده، علاقه مندان و خیرین محترم می توانند با خرید هر قطعه پازل به قیمت 10 هزار تومان در تامین کوله و لوازم التحریر برای دانش آموزان تحت پوشش سراسر کشور سهیم باشند.
منوچهری سرپرست مدیریت بهزیستی شهرستان بوشهر در پایان ضمن تقدیر از خیرین و مردم نیکوکار استان نسبت به جامعه هدف بهزیستی درخواست داشت : مردم نوع دوست استان با مراجعه به سایت www.puzzlehamdeli.ir ، سپس نقشه استان بوشهر و داشتن کارت عابر بانک نسبت به خرید یک عدد پازل به مبلغ 10000تومان اقدام کنند .
در ادامه کلیه کارکنان مدیریت بهزیستی با مراجعه به سایت همدلی و شرکت در امر خداپسندانه نسبت به تکمیل پازل همدلی مربوط به استان بوشهر و خرید قطعه پازل همدلی در کار خیر شرکت کردند.

کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
بهزیستی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار