رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 16 مهر 1399 - 12:41

نوای جنوب:عنایت‌الله رحیمی با تأکید بر اینکه توسعه صادرات استان نیازمند اختصاص اسکله و بندر است گفت: ایمیدرو و ایدرو در این زمینه امکانات مناسبی دارند که می‌توانند در اختیار استان قرار دهند.

نوای جنوب:.

  عنایت‌الله رحیمی با اظهار اینکه در شرایط کنونی کرونا و تحریم مانع توسعه اقتصادی شده، گفت: عبور از این محدودیت‌ها با تلاش و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها امکان‌پذیر است.
رحیمی با بیان اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت تجربه فعالیت عملیاتی در صف و ستاد را داشته‌اند خواهان تفویض اختیار بیشتر به استان‌ها و تمرکززدایی در این حوزه شد.
وی گفت: بی‌تردید کسانی که در استان‌ها با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند بیشتر از افرادی که در مرکز مسئولیتی دارند به مشکلات و راهکار‌های عبور از آن‌ها آگاه هستند؛ بنابراین تفویض اختیار به نمایندگان دولت و وزرا در استان‌ها راهگشا خواهد بود.
استاندار فارس با تأکید به اینکه مدیریت بازار در شرایط کنونی ضرورت جدی دارد، اظهار کرد: تشدید نظارت و سیاست‌گذاری‌های لازم از شدت نگرانی مردم می‌کاهد و زمینه‌ساز ثبات بیشتر در بازار خواهد شد.
وی با تأکید بر اینکه توسعه صادرات استان نیازمند اختصاص اسکله و بندر است گفت: ایمیدرو و ایدرو در این زمینه امکانات مناسبی دارند که می‌توانند در اختیار استان قرار دهند.
استاندار فارس تصریح کرد: تعدادی از صنایع راکد استان فعال شده و تعدادی در حال راه‌اندازی است که با حمایت وزارت صمت توفیق بیشتری حاصل خواهد شد.


کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
فارس

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار