رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 19 شهريور 1399 - 09:23

نوای جنوب:نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران ارشد بورس در این شرایط کجا هستند؟ الان دقیقا چه کار می‌کنند؟

نوای جنوب:

رضایی نماینده دشتستان نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران ارشد بورس در این شرایط کجا هستند؟ الان دقیقا چه کار می‌کنند؟

 ابراهیم رضایی  گفته است: این روز‌ها که بورس درگیر تلاطم‌های زیادی است درگیری ریزش و گاه سقوط است این همه سرمایه‌های مردم در حال از بین رفتن است دولت کجاست؟نهاد ناظر و شورای عالی بورس کجاست؟

او بیان کرده است: این همه ما نهاد ناظر داریم، این همه از بیت المال بایت اینکه بورس را کنترل کنند و بر آن نظارت کنند حقوق می‌گیرند، این نهادها این روز‌ها کجا هستند؟ چه نظارتی کرده‌‌اند؟

 عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس عنوان کرده است: بیایند به مردم بگویند روزی که شاخص بورس از ۴۰۰-۵۰۰ هزار واحد تا دو میلیون رسید در فضایی هیجانی و احساسی و بدون پشتوانه علمی کجا بودند؟ چرا کنترل نکردند؟ و امروز که بورس در حال سقوط است، کجا هستند؟ نه آن روز اثری از این‌ها بود و نه امروز اثری از آن‌ها هست.

رضایی افزوده است: باید توضیح داده شود سرمایه‌ای که وارد بورس شد چقدر به درد تولید خورد؟ چون کاری بدون پشتوانه کارشناسی بود نه آن روز مشکلی از ما حل کرد و نه امروز که مردم درگیر سقوط بورس شده‌اند.

او بیان کرده است: امروز اثری از کسی نمی‌بینیم که باید عرصه را مدیریت و بر آن نظارت کند تا سرمایه مردم از بین نرود. نه اظهار نظری و نه موضع گیری می‌بینیم.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار