نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 12 مرداد 1399 - 11:10
نسبت به ماه های قبل

نوای جنوب:در حال حاضر وضعیت ایران از اسفند و فرودین بسیار بدتر است، تمام بیمارستان ها از بیماران کرونایی پر شده است و پزشکان و پرستاران خسته اند.

نوای جنوب:

دکتر مردانی: قدرت انتقال کرونا ۹ برابر افزایش یافته استفوق تخصصی بیماری های عفونی با حضور در برنامه در انتهای الوند شبکه دو سیما در مورد ویروس کرونا اطلاعات جدیدی ارایه داد.

  دکتر مسعود مردانی افزود: موارد جدید ابتلا به بیماری بسیار زیاد شده است، از اواسط ماه می در ویروس کرونا جهش کروموزمی اتفاق افتاد به این صورت که قدرت انتقال بیماری در افراد بین سه تا ۹ برابر افزایش پیدا کرده است؛ به همین علت بود که ماسک در مجمع عمومی اجباری شد.

مهمترین اظهارات دکتر مردانی را در ادامه می خوانید؛

فردی که به بیماری مبتلا شده و در قرنطینه خانگی به سر می برد به افرادی که با او ارتباط نزدیکی دارند قطعا انتقال می دهند.

هر ۷ دقیقه یک ایرانی بر اثر کرونا جان خود را از دست می دهد، آمار فوتی ها بسیار بالاست و روزانه به بیش از ۲۰۰ نفر می رسد.

از دوماه پیش سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام کرد که بهترین و تنها راه کنترل و مهار کرونا زدن ماسک است؛ زدن ماسک در ایران از ۱۵ تیرماه اجباری شد و خوشبختانه مردم رعایت می کنند اما برخی از افراد روش درست استفاده کردن از ماسک را نمی دانند.

در حال حاضر وضعیت ایران از اسفند و فرودین بسیار بدتر است، تمام بیمارستان ها از بیماران کرونایی پر شده است و پزشکان و پرستاران خسته اند.

طبق تحقیقاتی که از مطالعات جدید به دست آماده است؛ افرادی که به بیماری کرونا مبتلا شده اند پس از بهبودی سیستم ایمنی سلولی بدن آن ها تقویت می شود و از ابتلای دوباره آن ها به ویروس کرونا جلو گیری می شود.

در صورتی که افراد برای بار دوم به کرونا مبتلا شوند این بیماری در بدن آن ها بسیار ضعیف عمل می کند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
کرونا

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار