رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 11 مرداد 1399 - 00:05

نوای جنوب:عید قربان، زیباترین جلوه عشق و ایثار و کامل ترین نمونه رهایی بندگان از تعلقات دنیوی و غلبه بر هوای نفس است. روزی که حضرت ابراهیم خلیل الله با توکل به لطف معبود، در نهایت تسلیم و رضا ، فرزند خویش را به مسلخ عشق برد و از سخت ترین آزمون بشریت سربلند بیرون آمد .

 

 

نوای جنوب:بسم الله الرحمن الرحیم
عید قربان، زیباترین جلوه عشق و ایثار و کامل ترین نمونه رهایی بندگان از تعلقات دنیوی و غلبه بر هوای نفس است. روزی که حضرت ابراهیم خلیل الله با توکل به لطف معبود، در نهایت تسلیم و رضا ، فرزند خویش را به مسلخ عشق برد و از سخت ترین آزمون بشریت سربلند بیرون آمد .
دهمین روز از ماه ذی الحجه سالروز مرور درس بزرگ انسانیت و برترین جلوه عبودیت است تا همواره بیاد داشته باشیم که پرتو عشق الهی تنها در سایه خلوص اندیشه و دوری جستن از هوای نفس ، قلوب بندگان را روشن کرده و آنان را از گمراهی می رهاند.
اینجانب ضمن تبریک و تهنیت این عید بزرگ خدمت عموم مسلمانان جهان ، ملت ایران و علی الخصوص مردم عزیز استان بوشهر و همکاران گرامی شرکت آب و فاضلاب استان و خانواده معززشان، از درگاه خداوند سبحان درک واقعی پیام این عید سعید را برای همگان مسئلت می‎نمایم.

(( عبدالحمید حمزه پور))کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
حمزه پور

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار