نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 02 مرداد 1399 - 12:18

نوای جنوب: این بانوی قهرمان با دارا بودن بیش از بیست سال  سابقه کار در راه مراقبت ،تامین و پرستاری از بیماران جان خود را تقدیم راه سلامت هموطنان کرد.
پیکره شهیده مدافع سلامت با رعایت دستورالعمل ها و مراقبت های بهداشتی طی آئینی در قطعه شهدای گناوه به خاک سپرده شد.

 

نوای  جنوب:به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر؛مراسم بدرقه پیکر شهیده زهرا عبدالهی نخستین بانوی شهید مدافع سلامت استان با حضور دکتر زهرا نویدی فرد مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر و جمعی از کارکنان در بیمارستان سلمان فارسی برگزار شد.
زهرا عبدالهی در راه خدمت رسانی به همنوعان به ویروس کرونا مبتلا و پس از چند روز بستری در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان سلمان فارسی  دعوت حق را لبیک و به خیل شهدای سلامت پیوست.
وی از کارکنان درمانگاه تامین اجتماعی شهید مطهری گناوه از مراکز زیر مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بود و اولین شهیده مدافع سلامت استان بوشهر لقب گرفت.
 این بانوی قهرمان با دارا بودن بیش از بیست سال  سابقه کار در راه مراقبت ،تامین و پرستاری از بیماران جان خود را تقدیم راه سلامت هموطنان کرد.
پیکره شهیده مدافع سلامت با رعایت دستورالعمل ها و مراقبت های بهداشتی طی آئینی در قطعه شهدای گناوه به خاک سپرده شد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شهید سلامت

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار