رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 23 تير 1399 - 10:07

نوای جنوب:۱۰ نفر به آمار فوتی‌های کرونا در بوشهر افزوده شد و تعداد جان‌باختگان به ۱۶۲ مورد رسید.

نوای جنوب:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۲ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری‌شده‌اند و اکنون ۳۳۳ بیمار در این بخش‌ها بستری هستند.

سعید کشمیری بابیان اینکه اکنون ۱۷۶ مورد مثبت قطعی کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۳ نفر از بیماران بستری در بخش‌های کرونایی باحال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۳۷ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۵۱ مورد در بخش‌ مراقبت‌های ویژه بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۳۲ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

کشمیری، از جان باختن ۱۰ نفر دیگر نیز خبر داد و گفت: آمار موارد فوت‌شده براثر کرونا در استان بوشهر به ۱۶۲ مورد افزایش یافت که از این تعداد یک نفر مربوط به امروز و ۹ نفر دیگر در روز‌های گذشته فوت کرده‌اند که نتیجه آزمایش آنان امروز مثبت اعلام شد.

او عنوان کرد: از مجموع افرادی که در استان بر اثر کرونا جان خود را از دست‌داده‌اند، ۶ درصد زیر ۲۰ سال، ۱۵ درصد بین ۲۱ تا ۴۰ سال، ۱۳ درصد بین ۴۱ تا ۶۰ سال، ۶۰ درصد بین ۶۱ تا ۸۰ سال و ۶ درصد نیز بالای ۸۱ سال داشته‌اند.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار