رسته1
    رستمی
    عباسی1
    روح اله
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 20 تير 1399 - 16:24

نوای جنوب:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت:  گرانی های اقتصادی در تمامی عرصه ها نشان از نا کارآمدی برنامه ها و مدیریت کلان سامانه اقتصاد دارد و هر روز شاهد روند رو به رشد آن هستیم.

نوای جنوب:

امام جمعه بوشهر: گرانی ها از ناکارآمدی برنامه های اقتصادی حکایت دارد ، آیت الله صفایی بوشهری در پیام آدینه که امروز منتشر شد اظهار داشت:  تحول در عرصه اقتصاد بر اساس برنامه (اقتصاد مقاومتی) ابلاغی مقام معظم رهبری (دامت برکاته) تنها راه نجات و پیشرفت است که باید مسؤولان عرصه قانون گذاری و دولت به طور واقعی و جهادی آن را اجرا نمایند.

وی گفت: همه مردم را به مراعات توصیه های بهداشتی و مراقبت های شخصی و اجتماعی درباره بیماری کرونا سفارش می کنم، بی تردید حیات و سلامت تمامی مردم عزیز و گرانقدر ارزشمند بوده و عقلا و شرعا مراقبت از آن لازم است.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: از مسؤولان جدیت بیشتر  را در اجرای دستور العمل های بهداشتی و طرح های جدید پیشگیرانه درخواست می نمایم و از تمام تلاشگران عرصه بهداشت و درمان صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

 وی گفت،: بار دیگر حمایت خویش از قوه قضائیه در مبارزه با فساد اقتصادی اعلام می دارم و از تمامی مجاهدان خط مقدم این تکلیف مهم صمیمانه تشکر می نمایم و اقدامات خدا پسندانه ریاست محترم قوه قضائیه در عرصه تحول آن قوه ارزشمند و تحقق عدالت همه جانبه و امنیت پایدار و مبارزه کارآمد با فسادهای گوناگون به ویژه فساد اقتصادی حمایت کرده و سپاسگزارم. بی تردید مخالفان با این روحیه و رویه قوه محترم قضائیه حامیان سودجوی جریان فساد می باشند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
صفایی بوشهری

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار