رسته1
    عباسی1
    رستمی
    روح اله
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 18 تير 1399 - 18:06

نوای جنوب:نماینده مردم شهرستان های کنگان، دیر جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت : حمایت از حوزه درمان جنوب این استان بویژه در دوران کنونی شیوع ویروس منحوس کرونا ضروری است.

نوای جنوب:حجت الاسلام موسی احمدی در دیدار رئیس شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با تشکر از اقدامات انجام شده توسط شورای راهبردی در مبارزه با کرونا افزود: با توجه به سیاست‌های ستاد مبارزه با کرونا لزوم تدابیر ویژه با توجه به شرایط  کنونی و انجام اقدامات لازم به منظور کنترل این ویروس منحوس در منطقه ضروری است.

نماینده مجلس: حمایت از حوزه درمان جنوب استان بوشهر ضروری است

وی اضافه کرد: در شرایط کنونی لزوم حمایت مادی و معنوی از بیمارستان‌های شهرستان‌های کنگان، دیر، جم و عسلویه متناسب با میزان درگیری هریک از آنها در حوزه درمان و پذیرش بیمار از جمله بیماران کرونایی اجتناب ناپذیر است.

نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کرونا حس همدردی و تعامل را تقویت و موجب بروز و ظهور بیش از پیش گروه‌های جهادی و مردمی شد اظهار داشت: همکاری و مساعدت با گروه‌های جهادی و خیران منطقه در امر مبارزه با کرونا می‌تواند زمینه دلگرمی و اشتیاق آنان به خدمت رسانی و جهاد در این راه را بیشتر کند.

نایب رئیس کمیسون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: توجه ویژه شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه ویژه پارس به نیازهای زیر ساختی شهرستان‌های واقع در محدوده این منطقه مساله و مطالبه حقی است که باید به آن اهتمام ورزیده شود.

 احمدی، به موضوع جوانگرایی در ساختار منابع انسانی اشاره و تاکید کرد: مدیران پتروشیمی‌ها در منطقه برای ارتقای منابع انسانی از نیروهای جوان و توانمند و بومی منطقه استفاده کنند.

رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه پارس گفت: در حوزه مبارزه با کرونا شورای راهبردی در این مدت 250 میلیارد ریال به حوزه‌های مختلف از جمله درمان استان بوشهر کمک کرده‌است.

مسعود حسنی افزود: از این میزان 90 میلیارد ریال انواع وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان خریداری شده‌است.

وی بیان کرد: دستگاه تنفس مصنوعی، ونتیلاتور ثابت، تخت آی‌سی‌یو، دستگاه سونوگرافی، ویدئو لانگوسکوپ، انواع دستگاه اکسیژن‌ساز، نیولایزر، پالس اکسی‌متر، دستگاه اتوسکوپ و افتالموسکوپ‌، دی‌سی شوک، پمپ اینفوژن، انواع مانیتور علائم حیاتی، ویلچر، ساکشن دوشیشه، دستگاه دیالیز RO و برخی تجهیزات و لوازم خریداری‌شده در این طرح هستند.

رئیس شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس و مدیرعامل پتروشیمی پارس اظهار داشت: این تجهیزات مبتنی بر نیازسنجی‌های کارشناسی و براساس مشکلات درمانی شناسایی‌شده در مراکز درمانی منطقه بویژه در ارتباط با بیماران مبتلا به ویروس کرونا در منطقه خریداری شده‌اند.

حسنی گفت: از ابتدای شروع مبارزه با کرونا سیاست شورای راهبردی با هدف رعایت پروتکل‌های ابلاغی حول سه محور کنترل ورود کنترل شیوع و درمان است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شیخ موسی احمدی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار