نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 14 تير 1399 - 12:14

نوای جنوب:نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز " شهرداری و دهیاری" اقدامی ارزنده ، فرصتی مغتنم ومهمترین سیاستگذاری برای ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی است.

نوای جنوب:نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز " شهرداری و دهیاری" اقدامی ارزنده ، فرصتی مغتنم ومهمترین سیاستگذاری برای ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی است.
مهندس زنگنه ضمن تبریک و گرامیداشت 14 تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش شهرداری ها و دهیاری های بخش مرکزی تقدیر و تشکر نموده ، توفیق روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان درعرصه های مختلف عمرانی،فرهنگی و اجتماعی که در حال خدمت به شهروندان و روستائیان هستند از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم
زنگنه بخشدار مرکزی شهرستان بوشهر در پیامی ۱۴تیرماه روز ملی شهرداری ها و دهیاری را به تمام دهیاران،کارکنان دهیاری ها وفعالان عرصه خدمت رسانی درمناطق روستایی روستاهای بخش مرکزی این شهرستان تبریک گفت و این روز را گرامی داشت ، متن پیام بدین شرح می باشد.
نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شکل گیری بر ایدئولوژی حضور و رای مردم در عرصه های مختلف استوار بوده است وهم اکنون با گذشت چهاردهه از عمر انقلاب شکوهمنداسلامی و گذشت سال ها از تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستاها،شهرداری ها ودهیاری ها جایگاه خود را به عنوان بخشی از ساختار مردم نهاد حکومت اسلامی به خوبی پیدا کرده اند.
تفکر مدیریت بر اساس توانایی ها و استعداد های بومی هر شهر و روستا موجب شده است تا کشور ما روز به روز به سمت توسعه یافتگی سوق داده شود.
و امروزدهیاری ها توانسته اند به رشد و بالندگی روستاها کمک بسزایی کرده و پا را از حیطه فعالیت عمرانی فراتر گذاشته و به حوزه های فرهنگی،اجتماعی، اقتصادی و… وارد شوند.

 کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
رحمان زنگنه

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار