نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 12 تير 1399 - 08:48

نوای جنوب:  نماینده مردم کنگان، دیر، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: همه مصوبه های سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان بوشهر اجرایی شد.

نوای جنوب:  نماینده مردم کنگان، دیر، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: همه مصوبه های سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان بوشهر اجرایی شد.

حجت الاسلام موسی احمدی در نشست با فعالان حوزه مهارت استان بوشهر عنوان کرد که ساخت مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای صنایع دریایی آغاز شده که تا سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی اظهارداشت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از الزام‌های توسعه کشور است و نیروی انسانی آماده به کار جامعه را از سردرگمی نجات می‌دهد و نقشی مهم در تحقق شعار جهش تولید دارد.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نیروی کار کارآمد و دارای مهارت، بهره‌وری را افزایش داده و به تبع آن منجر به افزایش تولید می‌شود و از اتلاف منابع سرمایه‌گذاری جلوگیری می‌کند.

وی بیان کرد: امروز مراکز آموزش عالی نیروی توانمند و دارای مهارت همراه با درجه مهندسی پرورش نمی‌دهند زیرا فردی که مدارک معتبر در حد دکترا و مهندسی از مراکز آموزش عالی دریافت می‌کند به هیچ وجه نباید بیکار بماند، مهندس باید خود کارآفرین باشد در غیر این صورت نمی‌توان گفت این فرد به درجه مهندسی دست پیدا کرده‌است.

احمدی افزود: پرورش نیروهای ماهر، تکنسین و عملیاتی با فراگیری آموزش‌های فنی و حرفه‌ای میسر می‌شود و این نکته با جدیت در استان بوشهر باید دنبال شود.

وی خواستار توسعه آموزش‌های مهارتی متناسب با نیاز بازار کار در جنوب استان بوشهرشد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شیخ موسی احمدی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار