رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 06 تير 1399 - 08:02

نوای جنوب:نماینده مردم دشتستان در مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: همدلی ، هماهنگی و عملکرد خوب نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی این استان باعث شده تا امنیت مطلوبی برقرار باشد.

نوای جنوب: ابراهیم رضایی  روز پنجشنبه در گفت وگو  با ایرنا افزود: استان بوشهر از یک امنیت نسبی مطلوبی برخوردار است و ما وظیفه داریم که  در جهت تقویت همه جانبه نیروهای نظامی و انتظامی  استان و امنیت حداکثری تلاش کنیم.

وی یادآورشد: از سویی دیگر برای هم افزایی همه نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی مستقر در استان بوشهر تلاش خواهیم کرد که با این هم افزایی خدمات آنان بیشتر به مردم برسد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بوشهر استانی است که در نظام جمهوری اسلامی بواسطه سرمایه انسانی و مردمان نخبه، ولایتمدار واستکبارستیز از اهمیت استراتژیکی مهمی برخوردار است.

وی افزود: همسایگی با شش کشور همسایه خلیج فارس از یک طرف، وجود تاسیسات اقتصادی، نفتی و صادرات نفت، تولید گاز و صنایع پتروشیمی همچنین نیروگاه اتمی به علاوه نیروی انسانی نخبه این بوشهر را به یک استان با اهمیت و مهم تبدیل کرده است.

رضایی افزود: از این جهت یک نگاه ویژه باید به استان بوشهر داشته باشیم .

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت:ایجاد ثبات و تقویت امنیت حداکثری این استان از برنامه هایی مهم دوره نمایندگیم خواهد بود.

وی  از دیگر برنامه های خود در حوزه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی را مبارزه با قاچاق بخصوص قاچاق  مواد مخدر دانست و گفت: این استان گذرگاه ترانزیت مواد مخدر است و همه وظیفه داریم در کنار هم برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر همکاری کنیم.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
دکتر رضایی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار