رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 29 خرداد 1399 - 20:57

نوای جنوب:ابراهیم رضایی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استان بوشهر از لحاظ منابع آبی در مضیقه است اظهار داشت: خدمات شرکت آب و فاضلاب در رسیدگی به مشکلات و تحقق مطالبات مردم قابل تقدیر است چراکه در حل مشکل بی آبی تلاش‌ها و مجاهدت‌های فراوانی انجام شده است.

نوای جنوب:ابراهیم رضایی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استان بوشهر از لحاظ منابع آبی در مضیقه است اظهار داشت: خدمات شرکت آب و فاضلاب در رسیدگی به مشکلات و تحقق مطالبات مردم قابل تقدیر است چراکه در حل مشکل بی آبی تلاش‌ها و مجاهدت‌های فراوانی انجام شده است.

وی، با تاکید بر ادامه روحیه جهادی در رفع مشکل بی آبی دشتستان گفت:انتظار می‌رود با روحیه جهادی و انقلابی با کار شبانه‌روزی و با تعامل و همکاری همه مسئولان در بخش‌های مختلف استان بوشهر و کشور رضایت مردم جلب شود.

رضایی، بر عهده کردن مسئولیت‌ در بخش‌های مختلف جامعه را برای حل مشکلات مردم دانست و تاکید کرد: فلسفه مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی حل مشکلات مردم، برداشتن باری از دوش مردم و تحقق خواسته‌های آنان است.

نماینده مردم دشتستان درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با اجرای طرح‌های آبرسانی انتظار می‌رود استان بوشهر در تابستان گرم با مشکلاتی کمتری مواجه شود افزود: وظیفه خودم به عنوان نماینده مردم از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر و شهرستان دشتستان قدردانی می‌کنم.

رضایی، اولویت‌های کاری خود را در مجلس یازدهم مورد اشاره قرار دادو بیان کرد: ۲ اولویت و مسئله اصلی در شهرستان دشتستان و استان بوشهر بی‌آبی و بیکاری جوانان است که حل این دو موضوع مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی، با بیان اینکه در پیام رهبر معظم انقلاب، معیشت مردم و مسئله فرهنگی ۲ اولویت مجلس یازدهم اعلام شد خاطر نشان کرد: متناسب با این دو موضوع ان‌شاالله همه تلاش خود را برای حل این دو مسئله که به هم ارتباط دارند مورد توجه قرار داده می‌شود.

نماینده مردم دشتستان درمجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر مسئله آب آشامیدنی و کشاورزی در دشتستان و استان بوشهر حل شود بدون شک در حل مشکل بیکاری اثرگذار است و در این راستا افزایش منابع آب و استفاده بهینه از این منابع، مکانیزه شدن و مجهز شدن به فناوری‌های نوین کمک می‌کند که فرصت‌های اشتغال‌زایی لازم در حوزه استراتژیک کشاورزی فراهم شود.

رضایی با اشاره به اینکه توجه به حل مشکلات آب در دشتستان مطالبات اصلی مردم را محقق می‌کند خاطر نشان کرد: حل مشکل بی‌آبی نه تنها در توسعه استان بوشهر اثرگذاری مطلوبی دارد بلکه پاسخگوی مطالبه مردم در اشتغال‌زایی محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: متاسفانه این همه جوان تحصیل کرده بیکار در نقاط مختلف استان بوشهر وجود دارد ان‌شالله با حل این مسائل بتوانیم به خواسته‌های اصلی مردم که ایجاد اشتغال است پاسخ دهیم.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
دکتر رضایی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار