رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 19 خرداد 1399 - 10:09

نوای جنوب:محتشم با بیان اینکه متعهد به پاکسازی فوتبال هستم، گفت: تغییر و تحولاتی که از ابتدای مسئولیتم در این عرصه آغاز شده‌است، ادامه خواهد یافت.

نوای جنوب:

در حالی که گفته می‌شود اعضای مجمع هیات فوتبال استان بوشهر، در پی عزل و نصب‌های اخیر، نامه‌ای به سرپرست فدراسیون فوتبال نوشته و استیضاح رئیس هیات را خواستار شده‌اند، او امروز در در جمع خبرنگاران تاکید کرد: تغییر و تحولاتی که از ابتدای مسئولیتم در این عرصه آغاز شده‌است، ادامه خواهد یافت.

 امیرحسین محتشم گفت:با تحولاتی که رخ داده، قابل پیش بینی بود برخی که از بدنه هیات جدا شده‌اند، به دنبال استیضاحم باشند.

وی افزود: هرچند با تغییر و تحولاتی که رخ داده قابل پیش بینی بود برخی دوستان که از بدنه هیات فوتبال جدا شدند به دنبال جمع‌آوری امضا برای استیضاحم باشند، هرچند از زمان حضور بنده در این سمت، به دلیل کرونا فوتبال تعطیل بوده و اتفاقی در جریان نبوده، ضمن اینکه مجمع هیات فوتبال در 29 خرداد با موضوع انتخاب هیات رییسه است و ارتباطی به ریاست هیات و استیضاح آن ندارد.

محتشم خاطرنشان کرد: مطابق بند ۱۲ ماده ۲۴ اساسنامه هیات‌ها، اعضا مجمع می‎توانند رئیس هیات را استیضاح کنند و می‌پذیرم که در چنین شرایطی باید پاسخگوی عملکرد خود به اعضا باشم.

او با بیان اینکه برای پاک‌‎سازی فوتبال استان تعهد دارم و براساس این تعهد، به قاطعیت به کارم ادامه می دهم، درباره استعفای پرویز عبدی پور سرپرست دبیری هیات گفت: دبیر باید شرایطی مانند مدرک کارشناسی، پنج سال سابقه مدیریت فوتبالی و نداشتن سوء پیشینه داشته باشد که وی نیز با توجه به آشنایی با قوانین، تصمیم به استعفا گرفت.

او همچنین در خصوص ارسال پرونده‎هایی مرتبط با اخاذی، دلالی و کلاهبرداری به این هیات گفت: پرونده‎‌هایی داشته‌ایم که از برخی از افراد اخاذی شده که آن‌ها را به جلو بردیم و حتی به مرحله قضایی کشیده‌است.

رئیس هیات فوتبال استان تاکید کرد: در سه تا چهار موضوع دیگر نیز مستنداتی به ما ارائه شده که بر اساس آن به حساب برخی افراد وجهی واریز شده که پیگیری آن همچنان ادامه دارد.

محتشم در همین حال  بیان کرد: با این شرایط هر کسی که احساس می‎کند حقش در هیات فوتبال استان ضایع شده و یا اینکه غیر قانونی برکنار شده این موضوع را اعلام کند تا دلایل مرتبط با آن را اعلام کنم.

وی درباره انتقادات درباره دخالت اداره کل ورزش و جوانان در برکناری رییس هیات فوتبال جم نیز اظهار داشت: طبق اسناسنامه، تغییر رییس هیات شهرستان در اختیار ماست و صرفا برای جایگزینی وی نیرو معرفی می شود، از این رو دخالتی توسط اداره ورزش برای این تغییر نبوده است.

وی درباره نماینده استان در لیگ برتر فوتبال بانوان هم توضیح داد: تیم‎داری از سوی هیات  فوتبال، خلاف قوانین و مقررات است و همین موضوع باعث شد تا هیات نتواند از این تیم حمایت کند.

رییس هیات فوتبال مهمترین برنامه هایش در دوره مسئولیت خود را نیز چنین برشمرد: داشتن یک داور بین المللی، ایجاد ساختمان تحت مالکیت هیات فوتبال و توسعه تیم های پایه.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
محتشم

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار