رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 05 خرداد 1399 - 09:27

نوای جنوب:رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت:آتش سوزی ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت بردخون در روز گذشته به پرسنل و ساختمان مرکز آسیبی وارد نشده ولی تعدادی از تجهیزات آزمایشگاهی نزدیک به منبع آتش سوزی آسیب دیده اند که میزان خسارت در دست بررسی است.

نوای جنوب:ئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت:آتش سوزی ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت بردخون در روز گذشته به پرسنل و ساختمان مرکز آسیبی وارد نشده ولی تعدادی از تجهیزات آزمایشگاهی نزدیک به منبع آتش سوزی آسیب دیده اند که میزان خسارت در دست بررسی است.


احمد آخوندی روز دوشنبه اعلام کرد: آتش سوزی رخ داده در بخشی از اتاق ازمایشگاه در ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه روز گذشته به دلیل جرقه پریز برق با اقدام به موقع پرسنل کشیک و نگهبان مرکز و اطلاع به آتش نشانی بلافاصله مهار شد.

وی ضافه کرد: وسعت آتش سوزی محدود بوده و فقط به بخشی از اتاق آزمایشگاه آسیب وارد کرده و به سایر قسمت های ساختمان مرکز هیچ آسیبی وارد نشد. 

آخوندی گفت: ساختمان مرکز و تجهیزات آن تحت پوشش بیمه حوادث از جمله آتش سوزی هستند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تاکید بر استمرار ارائه خدمات در مرکز خدمات جامع سلامت بردخون گفت: خدمات روتین مرکز در حال انجام است و باتوجه به میزان آتش سوزی  خللی در ارایه خدمات بهداشتی درمانی به وجود نیامده است.

آخوندی با اشاره به درج خبر آتش سوزی به نقل از رئیس شورای اسلامی بردخون  گفت: باتوجه به عدم اشراف ایشان به موضوع و نوع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی برآورد صحیحی از میزان خسارات و میزان آتش سوزی انجام نشده است.

وی یادآورشد: در حوزه بهداشت و درمان بخش بردخون ۵ خانه بهداشت، یک مرکز خدمات جامع سلامت، ۲ پایگاه فوریت های پزشکی ۱۱۵ و یک پایگاه سلامت وجود دارد که از مجموع ۹ ساختمان موجود، تعداد ۶ ساختمان نوسازی شده است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
بردخون

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار