رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 خرداد 1399 - 18:51

نوای جنوب:نماینده سابق جنوب استان بوشهر گفت: بی انصافی های زیادی در چند روز گذشته نسبت به انتقال نمایندگان صورت گرفته است، باید بگویم که من کارمند وزارت کار هستم و به همان مجموعه نیز برمیگردم، و هیچ قصدی برای انتقال ندارم.

نوای جنوب:به نقل از ایسنا؛ سکینه الماسی ظهر امروز در شورای اداری استان بوشهر عنوان کرد: آنها که مجلس دهم را به سرنوشت نوح دچار کردند ان شالله خود به سرنوشت نوح دچار خواهند شد.

الماسی: کارمند وزارت کار هستم و به همان مجموعه برمیگردم

وی با بیان اینکه مجلس توانست کشور را حفظ کند، افزود: قانون های مهمی -بالغ بر ۲۰۰ قانون- در مجلس قبلی مصوب شد که وظیفه ذاتی مجلس بوده و به خوبی از پس این وظایف برآمده است. 

به گزارش ایسنا، نماینده سابق کنگان، دیّر، جم و عسلویه اظهار کرد: بی انصافی است که به دلیل نگاه های سیاسی مجلس را نقد کنند. 

الماسی خاطرنشان کرد: هر جا نیاز بود مجلس به دولت کمک کرد، به خصوص در جنوب استان بوشهر که تعامل بین دولت و مجلس تدبیر خوبی بود و اگر کسی ندیده و نمی داند من به خوبی می دانم که  مدیریت استان تمام تلاش خود را برای توسعه استان بوشهر به کار بسته اند.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط خاص حوزه جنوب استان بوشهر، نواقص انباشت شده زیادی داشتیم که با تلاش بسیار توانستیم امکانات اولیه ای چون آب و برق را تامین کنیم. 

نماینده سابق جنوب استان بوشهر گفت: در تاریخ استان بوشهر و کشور بی سابقه بود که توانستیم با کمک وزارت نفت، پکیج ۶۰۰ میلیاردی را تدوین کنیم. 

سکینه الماسی تاکید کرد: از ائمه جمعه تشکر می کنم، برای اولین بار تریبون نمازجمعه در اختیار یک خانم قرار گرفت. 

وی تصریح کرد: من در استان به صراحت لهجه معروفم اما همه میدانید که هیچ حب و بغضی نبوده است، عذرخواهی می کنم اگر در راستای احقاق حقوق مردم عزیز صدایم را بالا برده ام. 

نماینده سابق کنگان، دیّر، جم و عسلویه اظهار کرد: امیدوارم در هر سنگر دیگری که باشم بتوانم مفید واقع شوم. خدمت فقط پشت صندلی سبز نیست، کار من تازه شروع شده است. 

الماسی ادامه داد: بی انصافی های زیادی در چند روز گذشته نسبت به انتقال نمایندگان صورت گرفته است، باید بگویم که من کارمند وزارت کار هستم و به همان مجموعه نیز برمیگردم، و هیچ قصدی برای انتقال ندارم.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
سکینه الماسی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار