رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 خرداد 1399 - 15:49

نوای جنوب:عبدالحمید حمزه‌پور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با بیان اینکه برنامه‌ها و طرح‌های مهمی در راستای حل مشکلات آبرسانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر اجرا شده است اظهار داشت: علاوه بر حفر، کف‌شکنی و تجهیز چاه‌های آب طرح‌های مهمی از جمله نوسازی شبکه‌های آبرسانی اجرا شده است.

نوای جنوب:  

افتتاح پروژه آب شیرین‌کن لاور ساحلی دشتی تا ۲ ماه آینده
عبدالحمید حمزه‌پور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با بیان اینکه برنامه‌ها و طرح‌های مهمی در راستای حل مشکلات آبرسانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر اجرا شده است اظهار داشت: علاوه بر حفر، کف‌شکنی و تجهیز چاه‌های آب طرح‌های مهمی از جمله نوسازی شبکه‌های آبرسانی اجرا شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های آب‌شیرین‌کن در نقاط مختلف استان بوشهر خاطرنشان کرد: به ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار مترمکعب در شبانه‌روز آب از طریق شیرین‌سازی مجوز آن صادر و عملیات اجرایی آنها با همکاری بخش خصوصی آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اینکه در ۱۲ نقطه استان بوشهر پروژه آب شیرین‌کن ساخته می‌شود گفت: اکنون ۳ طرح آب شیرین‌کن با ظرفیت تولید ۳۵ هزار مترمکعب در استان بوشهر در حال مدار تولید و بهره‌برداری است که بخشی از نیاز آب آشامیدنی شهرها از طریق این پروژه‌ها تامین می‌شود.

حمزه‌پور تعداد پروژه‌های آب شیرین‌کن در حال ساخت در نقاط شهری و روستایی استان بوشهر را ۱۰ پروژه دانست و بیان کرد: ظرفیت تولید آب این پروژه‌ها ۹۰ هزار مترمکعب در شبانه‌روز است که بخشی از آنها امسال وارد مدار تولید می‌شود.

وی از افتتاح پروژه آب شیرین‌کن لاور ساحلی دشتی خبر داد و بیان کرد: این پروژه ظرفیب تولید ۶۰۰ مترمکعب آب در شبانه‌روز دارد که پیش بینی می‌‌شود تا ۲ ماه آینده وارد مدارد بهره‌برداری شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به ساخت پروژه آب شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر گفت: روند اجرایی این پروژه مطلوب است که پیش بینی می‌شود براساس برنامه زمان بندی تکمیل و وارد مدار بهره‌برداری شود.

حمزه‌پور با اشاره به نقش مهم تکمیل این پروژه‌ها در تامین آب آشامیدنی شهرها و روستاها تاکید کرد: روند اجرایی طرح‌های آب‌شیرین‌کن در نوار ساحلی استان بوشهر تسریع یافته که با تکمیل آنها مشکل آب آشامیدنی روستاها و شهرها برطرف می‌شود.


کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
حمزه پور

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار