رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 28 ارديبهشت 1399 - 11:18

نوای جنوب: کارشناس کنسولی نمایندگی وزارت خارجه در استان بوشهر گفت: با توجه به شیوع کرونا در کشور‌های امارات متحده عربی و قطر، ورود لنج‌های باری استان به بنادر این کشور‌ها همچنان ممنوع است.

نوای جنوب:

 کارشناس کنسولی نمایندگی وزارت خارجه در استان بوشهر گفت: با توجه به شیوع کرونا در کشور‌های امارات متحده عربی و قطر، ورود لنج‌های باری استان به بنادر این کشور‌ها همچنان ممنوع است.

  کیمیا زارع بیان کرد: پس از شیوع ویروس کرونا در کشورهای امارات متحده عربی و قطر، این کشورها اعلام کردند نمی‌توانند اجازه پهلوگیری به لنج‌های باری را بدهند.

او ادامه داد: دولت‌های امارات و قطر هنوز هیچ گونه دستور عمل جدیدی مبنی بر ورود لنج‌های باری ایرانی در نظر نگرفته‌‌اند.

کارشناس کنسولی نمایندگی وزارت خارجه در استان بوشهر  عنوان کرد: نمایندگی‌های وزارت امور خارجه در این کشورها، به طور مرتب پیگیر هستند و اگر تغییری در این شرایط به وجود آید و امکان تردد لنج‌ها وجود داشته باشد، به اطلاع دریانوردان بوشهری خواهیم رساند.

زارع در خصوص کشور کویت هم گفت: با تلاش‌های صورت گرفته، به تازگی امکان ورود شناورهای استان به این کشور فراهم شده است.

تجارت دریایی یکی از راه‌های کسب درآمد ساحل نشینان استان بوشهر است و از اواسط اسفند لنج‌های تجاری این استان نتوانسته‌اند به سفر بروند.

پیش از این سید علی موسوی گمارانی رئیس هیات مدیره اتحادیه لنجداران و حمل و نقل دریایی استان بوشهر گفته بود، توقف ورود لنج‌ها به کشور امارات متحده عربی باعث ایجاد مشکلات عدیده‌ای برای لنج‌داران و دریانوردان شده و از مسئولان کشور خواسته بود برای حل این مشکل چاره‌ای بیندیشند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
لنج

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار