نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 20 فروردين 1399 - 02:33

نوای جنوب:استاندار بوشهر گفت: با توجه به دستورهای اکید مبنی بر رعایت ضوابط بهداشتی در بانک ها، مشتریان هم باید هنگام مراجعه به بانک بهداشت فردی را رعایت کنند.

نوای جنوب:عبدالکریم گراوند در نشست شورای هماهنگی بانک‌های استان بوشهر با قدردانی از تلاش کارکنان بانک‌های در استان و تسلیت به جامعه بانکداران کشور به دلیل فوت شماری از کارکنان به دلیل بیماری کرونا بیان کرد: بعد از نیروهای درمان، کارکنان بانک در معرض ابتلا به کرونا هستند و این مهم موجب شده تا رعایت مسائل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در بانک‌ها ضروری باشد.

او تاکید کرد: نظر به اهمیت فعالیت بانکی در استان در شرایط مقابله با کرونا، نشست امروز با حضور مدیران بانک‌های استان تشکیل شده تا راهکار‌های لازم برای خدمات بانکی در استان اندیشیده شود.

استاندار بوشهر افزود: فاصله گذاری اجتماعی در شبکه بانکی استان رعایت شود و برای تحقق این امر شورای هماهنگی بانک‌ها با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، ضوابط بهداشتی را با دقت در بانک‌ها رعایت کنند.

گراوند ادامه داد: اجرای دورکاری در شعب بانکی استان ضروری است و مدیران بانکی این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند و کارمندانی که بیماری زمینه‌ای دارند، بانوان باردار و جانبازان شیمیایی در اولویت استفاده از ظرفیت دورکاری قرار گیرند.

او عنوان کرد: با توجه به دستورهای اکید مبنی بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تحقق ضوابط بهداشتی در بانک‌ها، مشتریان هم باید بهداشت فردی را در زمان مراجعه به بانک رعایت کنند.

استاندار بوشهر گفت: ضدعفونی کردن شعب بانک و تب سنجی از کارکنان بانکی همچنان طبق روال گذشته با جدیت انجام گیرد.

گراوند بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی و حوزه اقتصادی استانداری، اقلام مورد نیاز بهداشتی بانک‌های استان را تامین کنند.

او تاکید کرد: در شرایط مقابله با کرونا که مشاغل مختلفی دچار زیان شده‌اند، شبکه بانکی در استان از ارسال پیامک‌های پرداخت اقساط و جریمه دیرکرد به مشتریان خودداری کنند.

برچسب ها:
بانک

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار