نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 16 فروردين 1399 - 19:44

نوای جنوب:سردار واعظی با اشاره به اینکه طرح همچنان با قاطعیت در استان در حال اجرا است اضافه کرد: برای ادامه این طرح باید نقشه راه تدوین و عملیاتی شود.

نوای جنوب:سردار خلیل واعظی بیان کرد: در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، نیروی انتظامی اقدام به ایجاد ۸۳ ایستگاه کنترل تردد خودرو‌ها در قالب ۷۶ تیم انتظامی و ۴۶ تیم راهور در سطح استان بوشهر کرده است.

وی با اشاره به اینکه این طرح همچنان با قدرت و قاطعیت در استان در حال اجرا است اضافه کرد: در اجرای این طرح خودرو‌های غیربومی که در سطح شهر‌ها و جاده‌های استان بوشهر تردد کنند علاوه برجریمه ۵۰۰ هزار تومانی، یک ماه نیز توقیف می‌شوند.

وی تدوین نقشه راه برای مقابله با بیماری کرونا در زمینه محدودیت تردد خودرو‌ها را ضروری دانست و افزود: با توجه به اینکه محدودیت‌های تردد خودرو‌ها در محور‌ها تا ۲۰ فروردین ادامه دارد برای  ادامه این طرح باید نقشه راه تدوین و عملیاتی شود.

سردار واعظی از تداوم تعطیلی اصناف خبر داد و گفت: ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی به صورت مرتب و روزانه بازدید‌های لازم را در سطح بازار‌های استان انجام می‌دهند و در این راستا تاکنون ۴۰۰ واحد صنفی متخلف پلمب شده‌اند.

وی با قدردانی از همکاری مردم در  اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از آن‌ها خواست تا برای قطع زنجیره این بیماری از تردد‌های غیرضروری اجتناب کنند.

برچسب ها:
جریمه خودرو

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار