نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 12 فروردين 1399 - 09:43

نوای جنوب:بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا و در راستای رعایت اصول بهداشتی و حفظ سلامت مردم در مقابل ویروس کرونا، پارک‌ها و سواحل استان بوشهر از امروز تا ۲۰ فروردین ماه تعطیل اعلام شد.

نوای جنوب:

 پارک‌ها و سواحل استان بوشهر تعطیل شدند

  در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا مقرر شد سازمان صنعت، معدن و تجارت نسبت به جدیت در اجرای پروتکل‌های بهداشتی در مورد اصناف به ویژه فروشگاه‌ها و مغازه‌های میوه و تره بار اقدام کرده و اقلام بهداشتی مورد نیاز در فروشگاه‌ها در اختیار مردم قرار داده شود.

همچنین بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا و در راستای رعایت اصول بهداشتی و حفظ سلامت مردم در مقابل ویروس کرونا، پارک‌ها و سواحل استان بوشهر از امروز تا ۲۰ فروردین ماه تعطیل اعلام شد.

بر این اساس فرمانداران و شهرداران و دهیاران موظفند نسبت به اجرای این مصوبه تمهیدات لازم را در حوزه مدیریتی خود بیاندیشند.

از دیگر مصوبات این نشست توزیع نان به صورت بسته بندی بود و در این زمینه سازمان صمت استان موظف شد تمهیدات و هماهنگی‌های لازم به منظور رعایت اصول بهداشتی با نانوایی‌ها انجام دهد.

استفاده از ظرفیت اینترنت برای انجام خریدهای اینترنتی از دیگر مصوبات این نشست بود و مقرر شده شهروندان با مراجعه به سایت در صفحه استان بوشهر نسبت به خرید اینترنتی مایحتاج خود اقدام کنند.

مقرر شد با توجه به ابلاغ سیاست بانک مرکزی، شورای هماهنگی بانک‌های استان هم موضوع عدم ارسال پیامک پرداخت اقساط را به تمام بانک‌های استان ابلاغ کند.

در این نشست مصوب شد دستگاه‌های خدماتی از جمله آب، برق و گاز به خدمات خود بر اساس شیفت‌بندی و رعایت پروتکل بهداشتی ادامه دهند.

بر اساس مصوبه این نشست، فرمانداران و شهرداران موظف شدند پشتیبانی لازم را از دستگاه‌های حاضر در طرح فاصله گذاری اجتماعی از جمله نیروی انتظامی و بسیج در محل‌های کنترل تردد انجام دهند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پارک وساحل

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار