نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 09 فروردين 1399 - 14:26

نوای جنوب: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر با اشاره به وجود ۸ پارک جنگلی در استان بوشهر گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا پارک‌های جنگلی استان بوشهرتا اطلاع ثانوی تعطیل است.

نوای جنوب: غلامرضا منتظری با تاکید بر رعایت موارد بهداشتی و پرهیز از حضور در تجمعات برای شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا اظهار داشت: برای مبارزه با ویروس کرونا باید همگانی مشارکت فعالی داشته باشند و در این رابطه نقش مردم بسیار مهم و تاثیرگذار است.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1395/01/12/139501121200528627431404.jpg

وی با بیان اینکه نوروز امسال با شیوع بیماری کرونا همسان شده است افزود: در نوروز امسال استفاده از منابع طبیعی و بوستان‌های جنگلی در راستای مقابله با ویروس کرونا ممنوع شده است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر از وجود 8 پارک جنگلی در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: برای شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا و جلوگیری از تجمعات درب تمامی پارک‌های جنگلی استان بوشهر بسته شد و حضور در پارک‌ها تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

منتظری، با اشاره به فعالیت گشت‌های حفاظتی منابع طبیعی گفت: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی در سراسر استان بوشهر در حال آماده‌باش هستند و از ورود افراد به عرصه‌های جنگلی و مرتعی جلوگیری می‌کند.

وی، با اشاره به اینکه درهای پارک و بوستان‌های استان بوشهر بسته  است و یا از ورود مردم جلوگیری می‌شود، افزود: این اقدام برای حفظ سلامت شهروندان و قطع زنجیر‌ه‌ گسترش ابتلای مردم به ویروس کرونا است و تا زمان ریشه‌کن شدن این ویروس درب پارک‌های جنگلی  استان بوشهر بسته خواهد بود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر مساحت  عرصه جنگلی  استان بوشهر را  27 هزار 215 هکتار دانست و تاکید کرد: از عموم مردم تقاضا می‌شود برای حفظ سلامت خود و دیگر افراد جامعه و تا عادی شدن شرایط از رفتن به عرصه‌های طبیعی جداً خودداری کنند.

برچسب ها:
پارک جنگلی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار