رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 26 اسفند 1398 - 15:27

نوای جنوب:رئیس اتاق اصناف بوشهر گفت: با توجه به ادامه وضع موجود و نامعلومی شرایط تعطیلی‌ها، بسیاری از اصناف بلاتکلیف بودند که ما هم از امروز تصمیم بر تعطیلی را بر عهده کاسبان گذاشتیم.

نوای جنوب:

  رئیس اتاق اصناف بوشهر گفت: با توجه به ادامه وضع موجود و نامعلومی شرایط تعطیلی‌ها بسیاری از اصناف بلاتکلیف بودند که ما هم از امروز تصمیم بر تعطیلی را بر عهده کاسبان گذاشتیم.

  مصطفی گراشی افزود: با گسترش شیوع کرونا در کشور بسیاری از اصناف به‌صورت خودجوش بازارها را تعطیل کردند و پس از آن نیز در ستاد مبارزه با کرونا به ما تکلیف شد که از اصناف بخواهیم چند هفته بازار را تعطیل کنند.

او ادامه داد: این روند ادامه داشت اما برخی ناهماهنگی‌ها میان مسئولان استان موجب دل‌خوری میان کسبه و اتاق اصناف شد و با توجه به اعلام عادی شدن شرایط کشور از زبان رئیس جمهور و بیان این‌که «همه در کسب‌وکار و فعالیت خود آزاد هستند و مرجع این‌که کاری و یا کسب خاصی، روزی و یا ساعتی تعطیل شود و یا با محدودیت مواجه شود، فقط ستاد ملی مبارزه با کرونا در تهران است، استان‌ها، استاندارها و بخش‌های بهداشتی، به‌هیچ عنوان در این زمینه‌ها حق تصمیم‌گیری ندارند» اتاق اصناف استان بوشهر تصمیم گرفت که باز بودن یا تعطیل شدن کسب‌وکار را بر عهده بازاریان بگذارد و هیچ الزامی در این زمینه وجود ندارد.

گراشی با ابراز نگرانی از شیوع کرونا تنها از بازاریان خواست تا هنگام باز بودن فروشگاه‌های خود موازین بهداشتی را رعایت کنند.

گفتنی است بازار بوشهر از حدود 10 روز پیش در راستای پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل شد. در سایر شهرهای استان هم مشابه این تصمیم اجرا شده بود.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
بازار بوشهر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار