نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 17 اسفند 1398 - 20:36

نوای جنوب:سرپرست برگزاری رقابت های لیگ فوتبال معتقد است در صورتی که وضعیت کرونا تا اواسط فروردین ماه به حالت معمول نرسد، زمان آغاز بازی های لیگ برتر را به اول اردیبهشت موکول خواهد شد.

نوای جنوب:سهیل مهدی درباره تعطیلی بازی های لیگ برتر و 18 تیمی شدن این رقابت ها گفت: تصمیماتی مانند اینکه پرسیده شد هرگز تصمیمات رسمی نبوده و نخواهند بود. من هم شنیدم که می گویند تیمی نمی افتد و دو تیم هم بالا می آیند و در نهایت بازی های فصل بعد را با 18 تیم برگزار خواهیم کرد اما ابدا تاکنون چنین چیزی را در سازمان لیگ برتر مورد بحث و بررسی قرار ندادیم.

 

او در این باره ادامه داد: ما اگر بخواهیم همین الان لیگ نوزدهم را به پایان ببریم باید با چالش های متفاوتی روبرو شویم و به همین دلیل خیلی راحت نمی توانیم بگوییم لیگ را تعطیل کنیم. به هرحال همان طور که گفتم این تحلیل اشخاصی است که این احتمال را بر سر زبان ها انداختند اما تاکنون هیچگونه جلسه رسمی در این باره در سازمان لیگ برگزار نشده است.

مهدی ادامه داد: همین بحث معرفی تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا چالش بسیار بزرگی خواهد بود که در صورت پایان نیافتن اتفاق می افتد و قطعا به راحتی نمی توان درباره آن نظر داد و اعتراضات و حواشی بسیاری حول لیگ برتر به وجود می آید یا اینکه بیاییم و بگوییم صرفا دو تیم از لیگ یک بالا بیاید قطعا نمی تواند چاره کار باشد و همین تصمیم هم باعث خواهد شد مسائل حل نشده در کنار لیگ برتر به وجود بیاید.

 

او در پایان درباره تاریخ قطعی برگزاری ادامه بازی های لیگ برتر نیز گفت: این را می خواهم که همه بدانند ما به راحتی بازی های امسال را برگزار می کنیم و باکیفیت بسیار بالا آن را به پایان می رسانیم. در حال حاضر برنامه مان این است که از اواسط فروردین ماه بازی را آغاز کنیم اما در صورتی که خدانکرده وضعیت کرونا کماکان به همین منوال باشد ادامه بازی ها را به اول اردیبهشت ماه موکول خواهیم کرد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
لیگ برتر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار