رسته1
    رستمی
    عباسی1
    روح اله
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 08 اسفند 1398 - 22:51

نوای جنوب:مدیر آموزش وپرورش دیلم گفت: یکی از اقدام‌های وزارت آموزش وپرورش جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ،  لغو ثبت‌نام مسافرین نوروزی در سامانه اسکان است که تا اطلاع ثانوی انجام نمی‌شود.

نوای جنوب:محمدمهدی محسنی روز پنجشنبه در جلسه  ستاد پیشگیری و کنترل بیماری کرونا باحضور مدیران مدارس افزود:  باتوجه به دستورالعمل دریافتی از مرکز استان بوشهر درخصوص  پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ، تمامی مدارس شهرستان باید روزانه ضدعفونی شوند.

ثبت نام مسافران نوروزی در سامانه اسکان استان بوشهر لغو شد

وی یادآورشد: با همکاری مرکز بهداشت و درمان،  مواد ضدعفونی در اختیار کلیه  مدارس قرار خواهد گرفت.

محسنی  افزود: آموزش  سرایداران مدارس در زمینه  ضدعفونی کردن محیط مدارس ازجمله مواردی است که با مساعدت مرکز بهداشت و درمان شهرستان عملی می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش دیلم گفت: هرگونه آموزش در خصوص پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس از طریق کارشناسان مرکز بهداشت و درمان شهرستان انجام خواهد شد.

 وی اضافه کرد: آموزش و مشارکت والدین در موضوع پیشگیری از کرونا ویروس ازجمله اقدام‌هایی است که با همکاری انجمن اولیا و مربیان انجام خواهد شد.

مدیر آموزش وپرورش دیلم گفت: همه ما در قبال این مشکل  مسئولیم و کم کاری از طرف هیچ یک از مدیران یا دیگر همکاران قابل قبول نیست و با همدلی و همکاری یکدیگر  در این آزمون سخت و طاقت فرسا پیروز خواهیم شد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
مسافر نوروزی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار