نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 21 بهمن 1398 - 15:02

نوای جنوب: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: متخلفی که خود را سلطان کوه می‌نامید به دست یگان حفاظت استان بوشهر در منطقه شکارممنوع کوه‌ مُند دستگیر شد.

نوای جنوب:، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: متخلفی که خود را سلطان کوه می‌نامید به دست یگان حفاظت استان بوشهر در منطقه شکارممنوع کوه‌ مُند دستگیر شد.

سید احسان موسوی افزود: در پی پایش و گشت و محیط بانان در منطقه شکارممنوع کوه‌ مند و بر اساس اطلاعات به دست آمده مبنی بر حضور تعدادی شکارچی در منطقه در فصول ممنوع، مأموران یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست و پاسگاه محیط‌بانی شهید بیرامی کوه‌ مند در مأموریتی مشترک و غافلگیرانه توانستند متخلفی را که خود را سلطان کوه به همه معرفی می‌کرد همراه با مقادیری گوشت دستگیر کنند.

او ادامه داد: این متخلف پس از تنظیم صورتجلسه به مراجع قضایی معرفی شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر عنوان کرد: این فرد چندین سابقه تخلف زیست محیطی دارد و در محاکم قضایی نیز محکوم شده است.

موسوی گفت: طبق اطلاعات به دست آمده، این متخلف سلاح غیرمجاز دارد و سلاح خود را در کوه مخفی کرده که جستجو برای پیدا کردن سلاح و دیگر ادوات او در منطقه ادامه دارد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر هم بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل زادآوری حیات وحش از دوستداران طبیعت تقاضا می‌شود بدون هماهنگی وارد مناطق حفاظت شده نشوند.

فرهاد قلی نژاد گفت: طبیعت نیاز به حمایت عمومی مردم دارد و بر اساس اصل ۵۰ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران حفظ محیط زیست وظیفه‌ای است که برعهده عموم مردم گذاشته شده استکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
سلطان کوه

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار