نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 05 بهمن 1398 - 14:34

نوای جنوب:کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از اواخر وقت چهارشنبه سامانه بارشی جدید از جنوب شرق وارد کشور می‌شود که سبب بارش پراکنده در این مناطق خواهد شد

نوای جنوب:درباره وضعیت جوی کشور در استان‌های مختلف گفت: امروز در مناطقی از جنوب غرب و جنوب کشور در استان‌های خوزستان، بوشهر و غرب استان فارس بارش رگباری باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی را خواهیم داشت.

رفیعی در ادامه اظهار کرد: امروز همچنین در مناطقی از شرق و شمال شرق کشور نیز بارش برف را داریم و در ارتفاعات البرز شرقی و دامنه‌های زاگرس مرکزی و استان‌های کهگیلویه و بویر احمد چهار محال و بختیاری و استان لرستان نیز بارش برف را داریم.  سواحل دریای خزر امروز بارش باران را خواهند داشت.
 
این کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه گفت: از اوایل وقت امروز مناطقی از شمال غرب و غرب کشور بارش پراکنده باران را دارند و فردا بارش‌ها محدود به نیمه جنوبی و شرق کشور می‌شود که در مناطق مرتفع جنوب شرق کشور شاهد کاهش محسوس دما خواهیم بود.

رفیعی در ادامه درباره وضعیت جوی کشور طی فردا یک شنبه نیز گفت: در نوار جنوبی کشور بارش رگباری باران و گاهی همراه با رعد و برق را خواهیم داشت. سامانه بارشی که هم اکنون در کشور فعال است از اواخر وقت فردا یکشنبه از جنوب شرق کشور خارج می‌شود.
 
این کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه بیان کرد: از روز دوشنبه تا چهارشنبه در بیشتر مناطق کشور جو آرام خواهد بود و روند افرایش نسبی دما بین ۳ تا ۵ درجه را پیش رو داریم.
 
وی در ادامه بیان کرد: از اواخر وقت چهارشنبه سامانه بارشی جدید از جنوب شرق وارد کشور می‌شود که سبب بارش پراکنده در این مناطق خواهد شد. روز یکشنبه و دوشنبه خلیج فارس و دریای عمال نیز مواج خواهد بود.
 
رفیعی در ادامه اضافه کرد: تهران امروز نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.

برچسب ها:
بارش

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار