نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 02 بهمن 1398 - 14:40

نوای جنوب:بخشدار آبدان در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر تأکید کرد: باید از فرصت دهه فجر برای تقویت نشاط اجتماعی، همبستگی عمومی و وحدت ملی استفاده شود.

 

نوای جنوب:
بخشدار آبدان در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر تأکید کرد: باید از فرصت دهه فجر برای تقویت نشاط اجتماعی، همبستگی عمومی و وحدت ملی استفاده شود.
به گزارش خبرنگار ما از شهر آبدان
ابوالحسن گنخکی با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و ایثارگری های سردار شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش در مسیر برقراری امنیت و آرامش کشور، اظهار کرد: باید از وفاق و همدلی ایجاد شده در کشور در پی ترور این شهید به عنوان مهم ترین سرمایه اجتماعی در برگزاری انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی استفاده کنیم.
بخشدار آبدان تصریح کرد: باید از حداکثر ظرفیت اقشار مختلف مردم در برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر استفاده شود و بار دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف را به مردم نشان دهیم.
ابوالحسن گنخکی با اشاره به اینکه امسال باید برنامه های بانشاط اجتماعی با حضور حداکثری مردم همزمان با دهه فجر برگزار شود، اذعان کرد: همزمان با وارد شدن به چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی باید برنامههای دهه فجر از تنوع و گوناگونی زیادی برخوردار باشد.
وی با اشاره به کلنگ زنی و افتتاح پروژههای عمرانی و طرح های اقتصادی در دهه فجر، بیان کرد: پروژههای عمرانی و طرح های اقتصادی به دلیل ارائه خدمات به مردم امیدآفرین است. بخشدار آبدان در ادامه به ویژگیهای انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی به لحاظ میزان مشارکت مردم در دنیا بی نظیر است.
ابوالحسن گنخکی با اشاره به ارزیابی دنیا از تحولات سیاسی در کشور و تاثیر میزان مشارکت مردم در انتخابات بر تحلیل ها و ارزیابی های قدرت های دنیا، تصریح کرد: باید زمینه مشارکت سیاسی  و اجتماعی مردم در انتخابات فراهم شود.
بخشدار آبدان با بیان اینکه نباید با برخی اظهارات نسنجیده و تفرقه انگیز در ایام دهه مبارک فجر کام مردم را تلخ کرد، گفت: انقلاب اسلامی به لحاظ مشارکت مردمی از جامع ترین انقلاب های دنیاست و باید در دهه فجر از ظرفیت مردمی جهت تبیین دستاوردهای سیاسی انقلاب اسلامی استفاده حداکثری شود.
امام جمعه آبدان نیز با اشاره به سیر تاریخ اندیشه اسلامی و غنای فکری و معرفتی آن گفت: حاکمیت 23 ساله عصر پیامبر اسلام با هدف اجرای دستورات الهی تشکیل شد و نظام جمهوری اسلامی نیز در همین راستا با رهبری داهیانه حضرت امام خمینی ره تشکیل شد و امروز با زعامت مقام معظم رهبری در پی اجرای دستورات الهی است.
حجت الاسلام کارگر با بیان اینکه در عقبه هر شور و فعالیت سیاسی، فرهنگی و مذهبی، شعور و اندیشه قوی قرار دارد، تصریح کرد: عقبه نظام اسلامی برخوردار از یک غنای فکری و اندیشه قوی است.
امام جمعه آبدان با تشریح تفاوت حکومت های غربی و نظام اسلامی افزود: در نظام های حکومتداری غربی سیاست بر قدرت تمرکز دارد و آزادی فردی را مقدم بر همه مفاهیم فکری و عقیدتی می داند اما در اندیشه اسلامی، هدایت مقدم بر همه امور است.
حجت الاسلام کارگر با اشاره به خطبه های مقام معظم رهبری در نمازجمعه تهران گفت: در این خطبه ها مانور هدایت به نمایش گذاشته شد و همین مکتب فکری است که بر قدرت های پوشالی غربی پیروز شد.
انتهای پیام /  رضا محمدی آبدان

برچسب ها:
بخشدار آبدان

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار