رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 بهمن 1398 - 13:45

نوای جنوب:سرمربی اسبق باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: در یک قرن گذشته کدام پرونده را فوتبال ایران در فیفا برنده شده است؟ بروند شکایت کنند ولی مطمئن باشند یک دلار هم برنده نخواهند شد!

نوای جنوب:

سرمربی اسبق باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: در یک قرن گذشته کدام پرونده را فوتبال ایران در فیفا برنده شده است؟ بروند شکایت کنند ولی مطمئن باشند یک دلار هم برنده نخواهند شد!

  به نقل از خبرورزشی؛ فدراسیون فوتبال عمان اعلام کرد با ایوانکوویچ، سرمربی کروات به توافق نهایی رسید. بنا بر اعلام احمد الفارسی عضو فدراسیون عمان، قرار است برانکو دوشنبه هفته آینده به همراه کادر فنی اش به این کشور برگردد تا به صورت رسمی کارش را آغاز کند.

اما شاید بپرسید پس ماجرای پیشنهاد تیم ملی ایران به برانکو چه شد؟ از مدتی پیش و پس از جدایی برانکو از الاهلی عربستان این پیشنهاد به صورت مستقیم و غیرمستقیم به سرمربی کروات ارائه شد، اما هیچ دعوتی از او به عمل نیامد که به ایران سفر کند! جالب آنکه ابتدا سفیر ایران در کرواسی با برانکو به گفتگو پرداخت.

در ادامه مهدی تاج رئیس مستعفی فدراسیون فوتبال از طریق دوستان نزدیک برانکو به او پیشنهاد جانشینی مارک ویلموتس را داد ولی هیچ دعوتنامه‌ای برای سفر به ایران در کار نبود! مهدی تاج به صورتی ناگهانی قلب‌درد گرفت (!) و جای خود را به حیدر بهاروند داد. این یکی هم فقط در حد حرف و مصاحبه مدعی شد برانکو یکی از گزینه هاست تا اینکه این مربی به عمان سفر کرد و رسماً با فدراسیون فوتبال این کشور قرارداد بست. در همین ارتباط دقایقی با برانکو گفتگو کردیم که خواندنش خالی از لطف نیست.

*تبریک. هدایت تیم ملی عمان را برعهده گرفتید...

بله، با هم به تفاهم رسیدیم و با فدراسیون فوتبال عمان قرارداد بستم.

*ولی قرار بود سرمربی تیم ملی ایران شوید.

به من گفته‌اند سرمربی بعدی تیم ملی شما ایرانی است!

*مگر با شما مذاکره نکردند؟ یعنی شما سر کار بودید؟

در همین حد که شما می‌دانید. بله به قول شما فدراسیون فوتبال ایران من را سر کار گذاشت، اما عمان نه!

*ولی می‌دانیم خودتان هم علاقه داشتید در ایران کار کنید.

فقط علاقه من کافی نیست. باید دو طرف بخواهند.

*چرا صبر نکردید؟

من از عمان و چند کشور دیگر پیشنهاد داشتم و دارم و به عنوان یک مربی حرفه‌ای باید تیم بعدی خودم را انتخاب کنم. همه ایرانی‌ها هم می‌دانند چقدر به کشورتان علاقه دارم و تا ابد خاطرات خوب زندگی در تهران و ایران را فراموش نمی‌کنم.

*پرسپولیسی‌ها هم خیلی شما را دوست دارند. گابریل کالدرون هم که رفته است.

من برای یحیی (گل‌محمدی) آرزوی موفقیت می‌کنم. هواداران پرسپولیس هم تا ابد در قلب من جا دارند. خودشان همه چیز را خوب می‌دانند. وقتی یک نفر می‌آید من را تهدید می‌کند که به فیفا شکایت می‌کند برایم جالب است. بعد هم لطف می‌کند و می‌گوید اگر برانکو با فدراسیون به نتیجه برسد ما شکایت خود را پس می‌گیریم.

*منظورتان مصاحبه تلویزیونی انصاری‌فرد است؟

بله، من به آقای انصاری‌فرد می‌گویم لطف کند و از من به فیفا شکایت کند. شکایت خود را هم پس نگیرد!

*بالاخره شما هم تخفیف بدهید که ماجرا تمام شود.

من به گواه خود هواداران پرسپولیس هر کاری می‌توانستم کردم. هفت تا جام با پرسپولیس گرفتم و حالا چرا باید تخفیف بدهم؟ من اگر در کشور دیگری این همه جام می‌گرفتم باز هم با این رفتار‌ها مواجه می‌شدم؟ نه! اتفاقاً بروند شکایت کنند. در یک قرن گذشته کدام پرونده را فوتبال ایران در فیفا برنده شده است؟ بروند شکایت کنند ولی مطمئن باشند یک دلار هم برنده نخواهند شد!کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
برانکو

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار