رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 08 دي 1398 - 16:04

نوای جنوب:فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری اعضای باند شرارت مسلحانه با استفاده از رویکرد پلیس جامعه محور خبر داد.

 

نوای جنوب:فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری اعضای باند شرارت مسلحانه با استفاده از رویکرد پلیس جامعه محور خبر داد.

سرهنگ فرهاد آراوند در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع تیراندازی منجر به جرح و مصدومیت دو نفر در شهر برازجان، شناسائی و دستگیری عاملان تیر اندازی در دستور کار مأموران انتظامی دشتستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی اظهار کرد: در نتیجه تحقیقات و بررسی های انجام شده و اشراف اطلاعاتی مأموران مشخص شد که سه متهم در قالب یک باند شرارت اقدام به ارتکاب تیراندازی کرده اند.

فرمانده انتظامی دشتستان بیان کرد: با مشخص شدن هویت متهمان، به موازات اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، استفاده از ظرفیت های اجتماعی و معتمدین محلی به منظور پیشگیری از گسترش دامنه درگیری و دستگیری متهمان در دستور کار مأموران انتظامی دشتستان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پلیس بوشهر، سرهنگ آراوند تاکید کرد: با پیشرفت تحقیقات پلیسی و تلاش ریش سفیدان و معتمدان محلی در نهایت هر سه نفر از اعضای باند شرارت و متهم به تیراندازی تسلیم پلیس دشتستان گردیده و یک قبضه اسلحه کلاش به کار رفته در تیراندازی از متهمان کشف شد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
سرهنگ آراوند

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار