رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 06 آذر 1398 - 11:56

نوای جنوب: درحالی که از مرگ مقتول بیش از ۲۴ ساعت می گذشت به علت بارندگی، قطع برق محل حادثه و تاریکی، عاملان این جنایت هیچ ردی از خود به جا نگذاشته بودند.

نوای جنوب:سرهنگ جهانبخش صیادی گفت: در یکی از شب های اواخر آبان ماه سال جاری یک مورد قتل در یک واحد مرغداری واقع در یک جاده روستایی به پلیس گزارش شد.

وی درخصوص جزییات این حادثه افزود: با حضور کاراگاهان پلیس آگاهی و بررسی محل مورد نظر مشخص شد نگهبان مرغداری در جاده روستای چاووشی از توابع شهرستان دشتی بر اثر ضربات بی رحمانه و مرگبار تبر جان خود را از دست داده است.

به گفته سرهنگ صیادی کارآگاهان پلیس در بررسی های بعدی خود دریافتند در حالی که از مرگ مقتول بیش از ۲۴ ساعت می گذرد به علت بارندگی، قطع برق محل حادثه و تاریکی، عاملان این جنایت هیچ ردی از خود به جا نگذاشته اند.

وی اظهار کرد: در ادامه تحقیقات میدانی و بررسی های تخصصی کاراگاهان جرایم جنایی پلیس آگاهی مستنداتی مبنی بر تردد یکی از افراد سابقه دار ساکن روستاهای همجوار به محل حادثه کشف و نامبرده طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی دشتی افزود: متهم دستگیر شده در ساعات اولیه دستگیری ضمن اظهار بی اطلاعی از وقوع این حادثه هر گونه نقش احتمالی خود را به شدت انکار می کرد.

این مقام انتظامی بیان کرد: با جمع آوری و جمع بندی مدارک و مستندات متقن این فرد ناچار به اعتراف شده و از قتل نگهبان مرغداری با همدستی فردی دیگر خبر داد و گفت که پس از تهدید نگهبان با کلت فندکی و قتل وی با ضربات تبر، یک دستگاه کولر گازی، دو تخته فرش، تعداد هفت دستگاه کفکش، تلوزیون، پتو و روفرشی را سرقت کرده و در محلی مناسب مخفی کردیم.

با دستگیری همدست این متهم کلیه اموال مسروقه نیز کشف شده است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
دشتی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار