رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 02 آذر 1398 - 00:48

نوای جنوب: فرماندار کنگان گفت: خوشبختانه در کنگان مردم همکاری خیلی خوبی داشتند و برخوردی با معترضین در این شهرستان نشد.

نوای جنوب:سید علی پاکنژاد عصر جمعه در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان کنگان با اشاره به افزایش قیمت بنزین و امکان تخطی برخی از فروشندگان اظهار داشت: دستگاه‌های مسئول با تشدید نظارت بر بازار مانع افزایش غیر قانونی کالا در سطح شهرها و روستاها شوند.

وی اظهار داشت: در حالی که بایستی با افراد سودجو و فرصت طلب برخورد شود بایستی کسانی که انصاف را در حق مردم رعایت و به مردم احترام می گذارند نیز مورد تشویق قرار گیرند.

فرماندار شهرستان کنگان گفت: جلسات ستاد تنظیم بازار شهرستان هر هفته برگزار و بازار بایستی توسط ناظرین اداره صنعت و معدن و تجارت رصد و کالاهای اساسی مردم تامین شود.

وی در بخش دیگر به موضوع افزایش قیمت بنزین اشاره و گفت: این اقدام تصمیم قوا بوده و دولت نیز مکلف به اجرای آن است.

فرماندار کنگان گریزی به اعتراضات زد و با بیان اینکه وظیفه مسئولین این است که صدای اعتراض مردم را بشنوند و به مقامات بالاتر منعکس کنند، افزود: اعتراض در چارچوب قانون حق مردم است و مشی دولت همواره توجه به نقدهای مردم و کارشناسان بوده و خواهد بود.

پاک‌نژاد بیان داشت: با تغییر مسیر اعتراض به سمت آشوب خوشبختانه مردم صف خود را جدا کردند چرا که هیچ انسان دلسوز و دوست دار وطن کار آشوب گران را تایید نمی کند.

وی گفت: خوشبختانه در کنگان مردم همکاری خیلی خوبی داشتند و برخوردی با معترضین در این شهرستان نشد اما در عین حال افرادی که قصد خرابکاری داشته و عمدتا از دیگر استان‌ها به منطقه گسیل شده بودند شناسایی و دستگیر شدند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
کنگان

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار