ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 28 مهر 1402 - 10:56

نوای جنوب:در بازسازی صحنه قتل داریوش مهرجویی به جز خبرنگار صداوسیما هیچ خبرنگار دیگری اجازه ورود نداشت و شواهد نشان می‌دهد دو نفر از متهمان به آن شهرک رفت‌وآمد داشتند.

نوای جنوب:بازسازی صحنه قتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی فر در تاریکی هوا آغاز شد.

به گزارش سایت جنایی، پیش از این رییس دادگستری استان البرز خبر داده بود این پرونده 4 متهم دارد و انگیزه قتل نیز موضوعات شخصی است.

حدود ساعت 5 عصر ماموران نوپو و مقامات انتظامی پلیس کرج با ماشین های مخصوص وارد شهرک محل سکونت داریوش مهرجویی و همسرش شدند.

آنها بدون اینکه اجازه ورود به خبرنگاران دیگر را بدهند فقط اجازه ورود به خبرنگار صدا و سیما را دادند.

 

گونی آبی رنگی اطراف خانه داریوش مهرجویی کشیده و همه منافذی که ممکن است به خانه دید داشته باشد را پوشانده‌اند. چهار متهم در ماشین‌های سیاه رنگ نوپو دیده شدند.  یکی از متهمان بر اساس گمانه زنی خبرنگاران احتمالا متهم اصلی پرونده است که امروز بازداشت شده است.

شیشه های دودی ماشین های نوپو دید خبرنگاران را بسته بود و آنها نتوانستند صورت متهمان را ببینند.

ماموران نوپو به طور کامل شهرک را تحت کنترل دارند و منتظر شدند تا هوا کاملا تاریک شود و سپس بازسازی صحنه جرم را آغاز کردند.

اهالی شهرک زیبادشت که در اطراف خانه مهرجویی حضور دارند دو نفر از متهمان را شناخته‌اند و می‌گویند یکی از این افراد قبل از اقامت مهرجویی در شهرک، در این منطقه به باغبانی مشغول بود. نفر دوم نیز در شهرک کار می‌کرد و هر دو نفر با محوطه آشنایی کامل داشتند.

یکی از متهمان دو روز قبل در منطفه فرح آباد در نزدیکی زیبادشت دستگیر شد و متهم دیگر با خانواده‌اش در نزدیکی شهرک زندگی می‌کرد.

بعد از اتمام مراحل بازسازی صحنه داخل خانه، متهمان به کوچه منتقل شدند و ادامه کار در آنجا در حال انجام است.

ساعت 19 بازسازی صحنه قتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر به پایان رسید و متهمان تحت الحفظ به بازداشتگاه منتقل شدند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
قاتل

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار