نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 14 ارديبهشت 1402 - 19:40

نوای جنوب:مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال به برنامه ریزی سازمان لیگ اعتراض کرد.

نوای جنوب:مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال به برنامه ریزی سازمان لیگ اعتراض کرد.در حالی که قرار بود دیدار این هفته تیم پیکان به میزبانی باشگاه پیکان در استادیوم پاس برگزار شود، سازمان لیگ اعلام کرد این دیدار در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

بهزاد غلامپور، بعد از اتخاذ این تصمیم از سوی سازمان لیگ، اظهار داشت: برای من به عنوان عضوی از کادر فنی تیم استقلال اتخاذ چنین تصمیمات عجیبی جای سوال دارد. استقلال مقابل پیکان و هوادار در استادیوم پاس و بدون تماشاگر بازی کرد. چه تفاوتی بین آن بازی‌ها و این مسابقه وجود دارد که استقلال باید در استادیوم پاس بازی کند اما این دیدار باید در استادیوم آزادی و در حضور تماشاگر برگزار شود. دلیل این همه تبعیض چیست؟

وی افزود: اگر اینطور است این همه رقابت و زحمت برای چه؟ از همان ابتدای بازی ها جام قهرمانی را به تیم دیگری بدهند و بگویند بقیه تیم‌ها باید برای کسب عنوان دومی و دومی به بعد تلاش کنند. شاید هم من اشتباه می‌کنم و از قوانین فوتبال سر در نمی‌آورم که یک تیم نباید در دو بازی رفت و برگشت مقابل تیم دیگر، میهمان باشد!

مربی دروازه‌بان‌های استقلال گفت: ۲۷هفته از بازی‌های لیگ برتر سپری شده است. برای اینکه می‌گویم برخی تصمیمات سازمان لیگ علیه استقلال و به سود رقبا هست، دلیل دارم. ۲۶ بازی را با همه اتفاقاتش کنار بگذارید. بروید نگاه کنید که در بازی با مس رفسنجان چه پنالتی واضحی برای ما نگرفتند و چگونه برای رقبا پنالتی می‌گیرند. چگونه یکی از مدیران ارشد باشگاه پیکان مصاحبه می پ‌کند و می‌گوید تیم ما مشکلی برای بازی با تیم رقیب در استادیوم آزادی ندارد!

غلامپور تصریح کرد: فوتبال می‌آید و می رود و جام‌ها فراموش می‌شوند. هیچ نتیجه‌ای ارزش این را ندارد که سلامت و صداقت کاری را زیر پا بگذاریم. انسان بعد از گذر از این اتفاقات در خلوت با خود تنها می‌شود و امیدوارم همه مان به گونه‌ای عمل کنیم که به خاطر رسیدن به نتیجه، حق کسی را تضییع نکنیم.

وی افزود: اکنون صادقانه می‌گویم چه در داوری‌ها و چه در برنامه ریزی بازی‌ها حق استقلال تضییع شده است. در کجای دنیا یک تیم در مصاف با یک تیم دیگر، هم در بازی رفت میهمان است و هم در بازی برگشت؟ خب این چرا برای ما اتفاق نیافتاد؟ شک نکنید کسی به خود زحمت نمی‌دهد پاسخ این سوالات را بدهد. بد نیست بدانید حق الناس تنها حقی است که از سوی خدا امکان گذشت از آن وجود ندارد.

به گزارش فارس، عصر امروز سازمان لیگ به طور رسمی از تغییر محل دیدار تیم‌های پیکان و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال خبر داد. این دیدار که قرار بود در ورزشگاه دستگردی برگزار شود، به ورزشگاه آزادی منتقل شد.

تغییر محل برگزاری این دیدار باعث واکنش‌هایی شد و سازمان لیگ نیز تاکنون توضیحی در این خصوص ارائه نکرده استکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
لیگ

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار