نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 07 ارديبهشت 1402 - 19:52

نوای جنوب:پس از آنکه سوختن پنالتی استقلال در دربی تایید شد، حالا فیلمی از توپ جمع کن شهرآورد پخش شده که از دلیل عجیب اخراجش به خاطر رساندن توپ به استقلالی‌ها می‌گوید.

نوای جنوب:پس از آنکه سوختن پنالتی استقلال در دربی تایید شد، حالا فیلمی از توپ جمع کن شهرآورد پخش شده که از دلیل عجیب اخراجش به خاطر رساندن توپ به استقلالی‌ها می‌گوید.با انتشار فیلمی از یک توپ جمع کن در دربی ۱۰۰، تقریباً می‌توان به جرات گفت همه ارکان ممکن برای برگزاری این مسابقه برای پیروزی تیم پرسپولیس بسیج شده بودند.

با تائید اشتباه داور دربی تهران در عدم اعلام پنالتی توسط یوفا می‌توان گفت حرکت علیرضا بیرانوند پس از پایان بازی موضوعیت پیدا کرد و این برای چندمین بار است که داوران دربی از اعلام پنالتی به سود استقلال در دقایق ابتدایی یا انتهایی مسابقه امتناع می‌کنند تا شائبه توصیه‌های پشت پرده برای تیم پیروز افزایش پیدا کند.

اگر از تزریق مالی به بازیکنان پرسپولیس و عدم پرداخت معوقات بازیکنان استقلال بگذریم (که تاثیر مستقیم در شادابی و روحیه بازیکنان در مسابقه داشت) به غرض ورزی کارگردان تلویزیونی دربی ۱۰۰ می‌رسیم که تمام صحنه‌های داوری به سود پرسپولیس را بار‌ها پخش کرد و صحنه‌های مشکوک به سود استقلال را سانسور!

کارگردان تلویزیونی دربی ۱۰۰ که بیش از ۷ بار صحنه گل آل کثیر را حین برگزاری بازی پخش کرد یکی از ابزار‌های کمکی داوری مشکوک بازی بود که تمام سوت‌های ۵۰-۵۰ را به سود پرسپولیس زد و در چند صحنه با سوت اشتباه در میانه میدان مانع از ضدحمله استقلال بر روی دروازه پرسپولیس شد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
دربی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار