ابفا2
    شیخ موسی
    رضایی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 20 اسفند 1401 - 17:11
در پنجمین اجلاس سراسری تکریم از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور:

نوای جنوب:نوای جنوب:پنجمین اجلاس سراسری تکریم از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور با حضور برخی مقامات، مدیران عامل شرکت‌های صاحب نام کشور و اساتید عرصه کسب‌وکار، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد و از مدیران عامل تاثیرگذار در صنعت و اقتصاد کشور تقدیر به عمل آمد.

نوای جنوب:پنجمین اجلاس سراسری تکریم از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور با حضور برخی مقامات، مدیران عامل شرکت‌های صاحب نام کشور و اساتید عرصه کسب‌وکار، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد و از مدیران عامل تاثیرگذار در صنعت و اقتصاد کشور تقدیر به عمل آمد.


🔹به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی پردیس، در این آیین دکتر غلامرضا جمشیدی مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس به عنوان چهره‌ نامی صنعت و اقتصاد کشور در سال ۱۴۰۱ معرفی شد و از تلاش های ایشان در راستای دستیابی به برنامه های اقتصاد مقاومتی که منجر به شکل گیری دستاوردهای مهم و ارزشمندی گردید، با اعطای لوح و تندیس تقدیر به عمل آمد.

🔹در متن لوح اهدایی به ایشان آمده است: گام نهادن در مسیر شکوفایی و رونق اقتصادی، مرهون سعی و تلاش انسان هایی است که با تعهد و بهره گیری از علم و مدیریت، به عرصه مبارزه با مشکلات قدم نهاده و تهدیدات را به فرصت تبدیل و موانع و مشکلات مودجود بر سر راه توسعه کشور را با بکارگیری تجربه و خلاقیت، هموار می سازند.

🔹در بخش دیگری از این لوح که نیابتاً به جناب آقای علی اکبری مدیر امور مالی پتروشیمی پردیس اهدا شد آماده است: از خدمات ارزشمند و اهتمام شایسته جنابعالی در راستای دستیابی به برنامه های اقتصاد مقاومتی که منجر به شکل گیری دستاوردهای مهم و ارزشمند زمینه ساز تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین گردید را ارج می نهیم.

🔹شرکت پتروشیمی پردیس در سال مالی اخیر به موفقیت های چشمگیری دست یافته است که از جمله آنها می توان به ثبت رکورد ۱.۳ میلیارد دلار صادرات محصول، افزایش ۱۱۹ درصدی درآمد عملیاتی، افزایش ۱۰۰ درصدی سود خالص، رشد ۲۸۹ درصدی ارزش دلاری صادرات آمونیاک، رشد ۸۵ درصدی ارزش دلاری صادرات محصول اوره، آغاز عملیات اجرایی پتروشیمی همت به عنوان اولین پروژه زیست محیطی صنعت پتروشیمی کشور و کسب عنوان شرکت برتر صادرات گرای ایران در رتبه بندی IMI100  اشاره نمود.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پتروشیمی پردیس

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار