رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 28 مرداد 1402 - 08:48

نوای جنوب:بابت یکی از شماره‌های رند همراه اول سه‌نفر از شرکت کننده‌ها در حراجی پیشنهاد بالای یک میلیارد ارائه دادند

نوای جنوب:حراج شماره‌های رند همراه اول در این هفته با قیمت پایه ۱۰۰ تا ۲۵۰ میلیون برگزار می‌شود. بالاترین قیمت پیشنهادی که برای شماره‌های رند همراه اول در این هفته ثبت شده، یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان بوده و درحال حاضر دو نفر دیگر بابت همین شماره پیشنها‌د‌های یک میلیارد و ۲۵ میلیونی و یک میلیاردی ارائه دادند. آنطرف در حراج شماره‌های رند ایرانسل قیمت پایه ۵۰ یا ۶۰ میلیون تومان است و فعلا بالاترین پیشنهادی که برنده حراجی را مشخص می‌کند، ۱۰۰ میلیون تومان به‌ثبت رسیده.

حراج شماره‌های رند همراه اول

به گزارش فرارو، ارزان‌ترین سیمکارتی که درحال حاضر بین گزینه‌های حراج شماره‌های رند همراه اول به‌چشم می‌خورد، با قیمت پایه ۱۰۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است. پیش‌شماره ۹۱۸ دارد و ادامه آن ۱۱۱۹۹۱۲ است. رقم ودیعه‌ای که همراه اول برای حضور در حراج این سیمکارت درنظر گرفته، ۲۰ میلیون تومان است که بعد یک هفته هنوز کسی برای خرید آن اقدام نکرده. آنطرف گران‌ترین سیمکارتی که در سایت همراه اول دیده می‌شود، با قیمت پایه ۲۵۰ میلیون تومان حراج شده و ودیعه مورد نیاز برای شرکت در حراج آن ۵۰ میلیون تومان است.

آخرین پیشنهادی که برای این سیمکارت با شماره ۰۹۱۲۱۹۱۲۹۱۲ ارائه شده، یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان است و قیمت پیشنهادی ۱۸ نفر دیگری که در حراج شرکت کردند بین ۲۷۵ میلیون تومان تا همین یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان بوده. سیمکارت همراه اول با شماره ۰۹۱۲۹۱۲۱۹۱۲ دومین گزینه گرانقیمتی است که در سایت همراه اول دیده می‌شود. این یکی با قیمت پایه ۲۰۰ میلیون تومان فروخته می‌شود و رقم ودیعه ۴۰ میلیونی دارد. در یک هفته‌ای که از حراج آن می‌گذرد، ۱۰ نفر شرکت کردند که آخرین قیمت پیشنهادی ۴۵۰ میلیون تومان بوده و هفت نفر دیگر، بین ۲۲۰ تا ۴۵۰ میلیون تومان پیشنهاد دادند.

شماره ۰۹۱۱۱۱۱۹۹۱۲ با قیمت پایه ۱۵۰ میلیون تومان در رتبه بعدی قرار می‌گیرد و ودیعه مورد نیاز برای حضور در حراج آن ۳۰ میلیون تومان است. یک روز دیگر تا پایان حراج این سیمکارت باقی مانده و از زمان شروع حراج ۱۳ نفر حاضر شدند بین ۱۷۰ تا ۳۶۰ میلیون تومان پیشنهاد دهند. به‌جز چهارتا موردی که بررسی کردیم، درحال حاضر شش شماره دیگر در سایت همراه اول تحت‌عنوان حراج شماره‌های رند همراه اول ارائه شده که با قیمت پایه ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان حراج می‌شوند.

حراج شماره‌های رند ایرانسل

حراج شماره‌های رند ایرانسل این هفته با ارائه هفت سیمکارت برگزار شد. قیمت پایه ایرانسل برای حراج شماره‌های رند ۵۰ یا ۶۰ میلیون تومان است و خود ایرانسل آن‌ها را با اسم‌های طلایی، نقره‌ای و ... دسته بندی می‌کند.
گران‌ترین سیمکارتی که درحال حاضر در سایت ایرانسل دیده می‌شود با شماره ۰۹۳۹۱۰۱۰۱۰۱ و قیمت پایه ۶۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت پیشنهادی سه نفری که در روی هم تا لحظه نگارش این مطلیب ۳۱ بار پیشنهادشان را بالا بردند از ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شروع شده و به ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است.

شماره ۰۹۳۸۷۵۵۵۵۵ با قیمت پایه ۶۰ میلیون و تحت‌عنوان سیمکارت طلایی حراج شده است. فقط یک نفر با اراوه ودیعه ۱۰ میلیونی در این حراج شرکت کرده و رقم پیشنهادیش را ۶۲ میلیون تومان ثبت کرده است. سومین گزینه‌ای که با قیمت پایه ۶۰ میلیون تومان حراج شده، ۰۹۰۳۳۴۴۴۴۴ است و فعلا همان یک نفری که پیشنهاد ۶۱ میلیونی را ارائه داده، برنده حراجی است. 
شماره ۰۹۰۳۳۰۰۰۰۵۴ کنار شماره ۰۹۰۱۹۹۹۰۰۰۹ دوتا از سیمکارت‌های طلایی ایرانسل هستند که قیمت پایه ۵۰ میلیونی دارند، اما هنوز کسی برای خریدشان تمایلی نداشته است. شماره‌های ۰۹۳۰۰۰۰۰۲۲۲ و ۰۹۳۳۰۰۰۰۰۱۸ و هم با قیمت پایه ۶۰ میلیون تومان فعلا خریداری نداشتند.

حراج شماره‌های رند همراه اول و ایرانسل

اپراتور شماره رقم ودیعه برای شرکت در حراجی قیمت پایه بالاترین قیمت پیشنهادی
همراه اول 09121912912 50 میلیون تومان 250 میلیون تومان یک میلیارد و 50 میلیون
همراه اول 09129121912 40 میلیون تومان 200 میلیون تومان 450 میلیون تومان
همراه اول 09111119912 30 میلیون تومان 150 میلیون تومان 360 میلیون تومان
همراه اول 09181119912 20 میلیون تومان 100 میلیون تومان بدون پیشنهاد
ایرانسل 09391010101 10 میلیون تومان 60 میلیون تومان 100 میلیون تومان
ایرانسل 0938755555 10 میلیون تومان 60 میلیون تومان 62 میلیون تومان
ایرانسل 0903344444 10 میلیون تومان 60 میلیون تومان 61 میلیون تومان
ایرانسل 09033000054 10 میلیون تومان 50 میلیون تومان بدون پیشنهاد


کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شماره موبایل

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار