رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 23 مرداد 1402 - 19:53

نوای جنوب:وزارت اطلاعات اخیرا از بازداشت شبکه‌ گسترده‌ خانواده‌ بهاییِ اخلالگر در موضوع دارو خبر داد که بخشی از شنود صورت گرفته در جریان این پرونده منتشر شده است.

نوای جنوب:وزارت اطلاعات اخیرا از بازداشت شبکه‌ گسترده‌ خانواده‌ بهاییِ اخلالگر در موضوع دارو خبر داد که بخشی از شنود صورت گرفته در جریان این پرونده منتشر شده است.فیلم| شنود وزارت اطلاعات از شبکه‌ گسترده‌ خانواده‌ بهاییِ اخلالگر بازار دارو و پزشکی

 

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس،  وزارت اطلاعات در بیانیه ای از بازداشت شبکه‌ گسترده‌ خانواده‌ی بهاییِ اخلالگر در موضوع دارو خبر داد.

در این بیانیه با اشاره به یکی از این پرونده ها آمده بود که یکی از خانواده‌های بهایی در شهر تهران با تملک آشکار و پنهانِ 20 داروخانه و 3 شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی و انبارهای متعددِ غیرمجاز به ارتکاب انواع تخلفات و جرایم از قبیل قاچاق و احتکار دارو، تقلب در داروهای مسافرتی، پولشویی با شیوه‌های بسیار پیچیده و چند لایه و فرار مالیاتی پرداخته بود.

تبانی با معدودی از پزشکانِ متخلف، برای تجویز داروهای مورد نظرِ باند یا داروی بیش از حد نیاز بیماران یا الزام بیمار به تهیه دارو از داروخانه‌های خاص، از انواع دیگر تخلفاتی بود که کشف شد و در مصادیقِ یافت شده، ماهیانه ارقام نجومی به پزشکانِ متخلف می‌پرداختند.

در ادامه‌ تحقیقات، علاوه بر موارد مزبور، تعداد 20 انبار مخفی متعلق به این خانواده حاوی داروهای قاچاق و احتکار شده و سایر اقلام بهداشتی و آرایشی نیز شناسایی گردید.

وزارت اطلاعات شنود بخشی از این شبکه گسترده اخلالگر در بازار دارو و پزشکی را منتشر کردکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
دارو

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار