رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 27 اسفند 1401 - 11:16
با مدیریت جهادی متخصص و متعهد دکتر جمشیدی:

نوای جنوب:شرکت پتروشیمی پردیس مستقر در پارس جنوبی یکی از برترین مراکز پتروشیمی کشور در زمینه تولید و صادرات است که با مدیریت مدیر جوان،انقلابی و متخصص خود عرضه محصولات خودرا در جهان عرضه و در اقتصاد کشور نقش آفرینی کند

نوای جنوب:شرکت پتروشیمی پردیس مستقر در پارس جنوبی یکی از برترین مراکز پتروشیمی کشور در زمینه تولید و صادرات است که با مدیریت مدیر جوان،انقلابی و متخصص خود عرضه محصولات خودرا در جهان عرضه و در اقتصاد کشور نقش آفرینی کند

پتروشیمی پردیس  تقریبا پنج میلیون و دویست هزار تن اوره و آمونیاک تولید می‌کند که سه میلیون و دویست هزار تن از آن مربوط به بحث اوره هست و دو میلیون تن آن آمونیاک، که از مقدار آمونیاک مورد نیاز تقریبا نود درصد جهت تولید اوره و ده درصد جهت مازاد برای صادرات استفاده می‌شود.

 

از سه میلیون و دویست هزار تن اوره، یک میلیون و دویست هزار تن برای جهاد کشاورزی، برای کشاورزان عزیز کشورمان و دو میلیون تن از این اوره در صورتی‌که قطعی گاز و مشکلات دیگری نباشد دو میلیون تن صادر میشود

پتروشیمی پردیس در سال 1400:

 در یک عملکرد عالی با صادرات 300 هزار تن اوره و آمونیاک در مرداد توانسته رقم فروش کم نظیر 4.5 همتی را رقم بزند 

 پتروشیمی پردیس:

 

 

🔹کوارتر اول:

فروش 929 هزار تن اوره و آمونیاک 

میانگین قیمت هر کیلو 10 هزار تومان

مبلغ فروش 9.4 همت

حاشیه سود خالص 60 درصد

 

🔹کوارتر دوم :

فروش 585 هزار تن اوره و آمونیاک

میانگین قیمت هر کیلو 11.4 هزار تومان

مبلغ فروش 6.7 همت

حاشیه سود خالص 63.5 درصد

 

🔹کوارتر سوم:

فروش 860 هزار تن اوره و آمونیاک

میانگین قیمت هر کیلو  15.5 هزار تومان

مبلغ فروش 12.8 همت

حاشیه سود خالص 67 درصد

 

🔹کوارتر چهارم:

تیر و مرداد 520 هزار تن فروش داشته

میانگین قیمت هر کیلو محصول 13.5 هزار تومان

 

مبلغ فروش 7 همت

شرایط دشوار تحریم برای شرکت های پتروشیمی و مشکلات موجود در مسیر صادرات محصول استراتژیک اوره طی سال های متمادی باعث شده بود این محصول بسیار پایین تر از قیمت جهانی به فروش برسد. تابستان سال گذشته بود که هلدینگ نفت و گاز پارسیان برای تغییر این شرایط اقدامی مهم و سرنوشت ساز انجام داد. راه اندازی کارگروه اوره ایران با حضور سه شرکت اوره ساز مطرح و مدیریت پتروشیمی پردیس بزرگترین اوره ساز ایران و منطقه، اولین گام هلدینگ نفت و گاز پارسیان در این مسیر بود که نتایج مهمی در پی داشت. هم افزایی قابل توجه در بین تولیدکنندگان اوره، حذف دلالان، جلوگیری از رقابت ناسالم داخلی و افزایش قیمت گزارش شده آرگوس در ایران تنها بخشی از دستاوردهای این کارگروه طی یک سال اخیر است.

پتروشیمی پردیس با افزایش فروش چشمگیر همچنان پیشتاز در تحقق اقتصاد مقاومتی است

در موفقیت مجموعه پردیس نقش انکار ناپذیر مدیر عامل انقلابی و جهادی پردیس دکتر غلامرضا جمشیدی در محوریت اقدامات قابل تحسین این شرکت قرار دارد

پتروشیمی پردیس با سال مالی منتهی به شهریورماه ، در تمامی فصل‌های سال مالی منتهی به شهریور 1401 افزایش فروش داشته است. 


 

 

 شپدیس به ترتیب در پاییز، زمستان، بهار و تابستان افزایش 103 درصد، 68 درصد ، 179 درصد و 136 درصدی نسبت به فصول مشابه پارسال را ثبت کرده است.

 

شرکت پتروشیمی پردیس به عنوان صنعت سبز کشور با حمایت های مدیرعامل محترم، حضور موثری در بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست داشت و به ارائه گوشه ای از فعالیت های داوطلبانه خود برای حفاظت و حراست از محیط زیست پیرامونی پرداخت که استقبال بازدیدکنندگان این نمایشگاه را در پی داشت.

 در آیین اختتامیه بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست، غرفه شرکت پتروشیمی پردیس از بین ۷۴ شرکت تولیدی حاضر در نمایشگاه به عنوان یکی از ۴ غرفه برتر معرفی شد و با حضور دکتر دهقانی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و دکتر سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مورد تقدیر قرار گرفت.

 بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست هفته اول آذرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد و شرکت های بزرگ صنعتی و تولیدی مجموعه اقدامات خود برای کنترل معضلات زیست محیطی و آلودگی های ناشی از فرآیندهای تولید را در معرض دید علاقمندان به محیط زیست قرار دادند.

 شرکت پتروشیمی پردیس نیز در این نمایشگاه به ارائه گوشه ای از فعالیت های داوطلبانه خود برای حفاظت و حراست از محیط زیست پیرامونی پرداخت.

 حمایت از جنگل های حرا در استان بوشهر، ساخت و راه اندازی طرح محیط زیستی پتروشیمی همت با ظرفیت تولید یک میلیون تن اوره کشاورزی و جلوگیری از انتشار سالانه بیش از 800 هزار تن دی اکسیدکربن پتروشیمی ها و پالایشگاه ها و جلوگیری از مصرف سالانه 670 میلیون مترمکعب گاز متان، تولید کود اوره دوستدار محیط زیست با خواص کند رهابودن و آنتی کیکی برای اولین بار در ایران، پایش منطقه مرجانی پارک ملی نایبند، مدیریت آلاینده های هوا، مدیریت آب و پساب تولیدی، مدیریت پسماند و اجرای نظام مدیریت سبز از جمله فعالیت های پتروشیمی پردیس در راستای حفاظت از محیط زیست است که در این نمایشگاه به مخاطبان ارائه گردید.

 

 پتروشیمی پردیس بزرگ ترین مجتمع تولید کننده آمونیاک و اوره در خاورمیانه و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصولات در سطح جهان همکاری گسترده ای با سازمان حفاظت از محیط زیست برای رسیدن به رشد صنعتی سـازگار با محیط زیست دارد.

اینها خلاصه و بخش کوچکی از افتخار افرینی های شرکت پتروشیمی پردیس در منظقه ویژه پارس جنوبی است که با مدیریت جوان متعهد و متخصص دکتر جمشیدی توانسته است نامی قابل اتکاء در صنعت پتروشیمی باشد.

دکتر جمشیدی در بخشهای حمایتی مختلف در استان بوشهر همواره پیشگام و در حمایت از نیروهای انسانی استان بوشهر بی نظیر عمل کرده است،مدیریت پتروشیمی پردیس از پیشگامان حمایت از محیط زیست استان بوشهر است که همواره در این بخش حضور فعال دارد.

 

 کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پتروشیمی پردیس

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار