رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 21 دي 1401 - 07:54

نوای جنوب:وی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی گفت:‌این فرد که ۴۲ سال سن داشت، در تحقیقات اولیه به جرم خود و حمل طلای قاچاق از جنوب کشور به قصد تحویل در تهران معترف شد.

نوای جنوب:وی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی گفت:‌این فرد که ۴۲ سال سن داشت، در تحقیقات اولیه به جرم خود و حمل طلای قاچاق از جنوب کشور به قصد تحویل در تهران معترف شد.سرهنگ جلیل موقوفه‌ای درباره جزئیات این خبر، گفت: تیم عملیات کلانتری ۲۰۹ پایانه مسافربری غرب درحال گشت‌زنی در این پایانه بود که به مردی که با کوله پشتی مشکی مشکوک شده و رفتار او را تحت نظر قرار داد، در ادامه این فرد به محض رویت پلیس مسیر خود را تغییر داده و همین موضوع سبب شد تا ماموران برای بررسی موضوع به او نزدیک شوند. 

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه متهم متوجه حضور ماموران شده و سعی در فرار داشت، گفت: ماموران در عملیاتی ضربتی وی را دستگیر و در بازرسی از کوله‌پشتی این فرد که سنگین‌تر از حد معمول نیز به نظر می‌رسید، تعداد هفت شمش طلا به ارزش تقریبی ۱۲۰ میلیارد ریال را که به صورت قاچاق و بدون مجوز قانونی وارد کشور شده بود، کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی گفت:‌این فرد که ۴۲ سال سن داشت، در تحقیقات اولیه به جرم خود و حمل طلای قاچاق از جنوب کشور به قصد تحویل در تهران معترف شد. 

موقوفه‌ای با بیان اینکه برای متهم دستگیر شده، پرونده‌ای تشکیل شد، گفت: این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات نیز در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شمش طلا

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار