رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 11 دي 1401 - 06:34

نوای جنوب:خرید گوشی‌های تلفن همراه ۴۰ میلیون تومانی برای اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، واکنش‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته است.

نوای جنوب:خرید گوشی‌های تلفن همراه برای اعضای شورای شهر شیراز با برند‌های اپل و سامسونگ به قیمتی که گفته شده ۴۰ میلیون تومان بوده در روز‌های اخیر حاشیه‌هایی را به دنبال داشته است.

بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی و شهروندان شیرازی این رویه را از جایگاه نمایندگان شورای اسلامی شهر شیراز و شورایی که با نام انقلابی شناخته می‌شود دور دانسته و با آن مخالفت کرده‌اند.

شورای اسلامی شهر شیراز ۱۳ عضو دارد و دوره ششم این شورا کار خود را از تابستان ۱۴۰۰ آغاز کرده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل بیت (ع) شورای اسلامی شهر شیراز گفت: هیچ مکاتبه‌ای و یا پیشنهادی درخصوص خرید گوشی تلفن به شخص من نشده است و هیچ گوشی نیز دریافت نکردم، اما تا حدودی از این ماجرا باخبر شده‌ام.

رضا محمدیان افزود: این رخداد خوبی برای شورای انقلابی ششم نبوده و آبروی شورای شهر و اعضای شورا را خدشه دار کرده است.

وی ادامه داد: نباید مکاتبه‌ای در خصوص خرید گوشی تلفن همراه برای اعضای شورا شهر بین برخی از اعضای این نهاد اتفاق می‌افتاده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل بیت (ع) شورای اسلامی شهر شیراز عنوان کرد: به من نامه‌ای درباره گوشی تلفن همراه ارجاع نشده و هیچ گوشی نیز تحویل نگرفته‌ام.

وی با بیان اینکه حدود هفت یا هشت نفر از اعضای شورای شهر شیراز گوشی تلفن همراه دریافت کرده‌اند گفت: ظاهرا قیمت هر گوشی خریداری شده حدود ۴۰ میلیون تومان بوده است.

محمدیان اظهار کرد: تا جایی که اطلاع دارم تعداد دیگری از همکاران در شورای شهر شیراز شامل سید ابراهیم حسینی، سیده مریم حسینی، علیرضا اسکندری و مهدی طاهری گوشی تلفن همراه دریافت نکرده‌اند.

وی در ادامه پس دادن گوشی‌های دریافت شده توسط برخی از اعضای شورا را راه حل مناسبی ندانست و گفت: گوشی تلفن همراه خریداری شده را نمی‌توان به عنوان گوشی نو پس داد و قطعا قیمت آن افت شدیدی دارد و بعنوان دست دوم در بازار خریداری می‌شود و این کار هم به زیان بیت‌المال است و بهترین راه حل کنونی این است که اعضایی که گوشی دریافت کرده‌اند هزینه آن را شخصا پرداخت کنند.

منبع: خبرگزاری ایرناکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شیراز

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار