رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 28 مهر 1401 - 07:29

نوای جنوب:در پی وقوع یک فقره تیرانداری با اسلحه منجر به قتل یکی از شهروندان در شهرستان سپیدان، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.

نوای جنوب:جانشین معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: قاتلی که ۲۵ مهرماه جاری در شهرستان سپیدان برادر خود را به قتل رسانده بود دستگیر و روانه زندان شد.

 سرهنگ حمید افرامن چهارشنبه در این باره بیان کرد: در پی وقوع یک فقره تیرانداری با اسلحه منجر به قتل یکی از شهروندان در شهرستان سپیدان، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی های اولیه مطلع شدند که قاتل به دلیل اختلافات ملکی با برادر خود درگیر و پس از قتل سریعا از محل حادثه متواری شده است.

جانشین معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس ادامه داد: ماموران انتظامی از همان لحظات اولیه تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند قاتل را پس از چهار ساعت شناسایی و وی را در یکی از خیابانهای این شهرستان دستگیر کنند.

افرامن با اشاره به اینکه قاتل ۲۴ ساله در بازجویی اولیه به جرم خود مبنی بر قتل به دلیل اختلافات ملکی اقرار کرد، گفت: آلت قتاله یک قبضه اسلحه شکاری پنج تیر پران بود که پس از وقوع قتل توسط متهم تخریب شده و به درون آتش انداخته بود نیز کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، گفت: مجرمان و هنجارشکنان هرگز نمی‌توانند از مجازات قانونی فرار کنند و پلیس با اینگونه افراد قاطعانه و برابر قانون برخورد خواهد کرد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
قاتل

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار