رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 20 شهريور 1401 - 16:54
در مراسم معارفه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر

نوای جنوب:اکبر پورات در مراسم معارفه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای به منظور حفاظت و حراست از منابع طبیعی در استان بوشهر صورت گرفته و این موضوع را از اولویت‌های استان می‌دانیم.

نوای جنوب:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته حمایت ویژه‌ای از طرح‌های آبخیزداری در استان بوشهر صورت می‌گیرد.


دکتر  اکبر پورات در مراسم معارفه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای به منظور حفاظت و حراست از منابع طبیعی در استان بوشهر صورت گرفته و این موضوع را از اولویت‌های استان می‌دانیم.

وی با اشاره به اینکه حفظ و توسعه منابع یک وظیفه عمومی است خاطرنشان کرد: حفاظت از منابع طبیعی، مراتع، توسعه زیرساخت‌ها و اجرا طرح‌های آبخیزداری از اولویت‌ها محسوب می‌شود که جذب اعتبارات ملی مورد تأکید است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با قدردانی از خدمات بیش از چهار سال غلامرضا منتظری مدیرکل قبلی منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر برای عبدالحسین گرشاسبی مدیرکل جدید این حوزه آرزوی موفقیت کرد.

پورات با بیان اینکه غلامرضا منتظری با سابقه ۳۳ ساله خدمات مهم و قابل توجهی داشته است اظهار داشت: از سال ۱۳۹۷ پست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر به غلامرضا منتظری واگذار شد و در این مدت خدمات قابل توجهی داشته است.

وی عبدالحسین گرشاسبی را از نیروهای مجموعه وزارت جهاد کشاورزی استان بوشهر دانست و بیان کرد: این اداره کل نقش مهمی در حفظ بیت‌المال اراضی ملی، مراتع، جنگل‌ها و اجرا طرح‌های آبخیزداری دارد.

در این نشست ضمن معرفی عبدالحسین گرشاسبی به عنوان مدیرکل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر از خدمات غلامرضا منتظری که به فیض بازنشستگی نائل آمده است قدردانی شد.

کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پورات

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار