رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 19 تير 1401 - 12:19

نوای جنوب:در این حادثه مرد ۴۲ ساله به همراه پسر ۱۴ ساله اش مورد حمله موتور سوار ناشناس قرار گرفتند و بر اثر اسیدپاشی از ناحیه صورت و دست دچار صدمه شدند که بلافاصله توسط نیرو‌های امدادی به بیمارستان امیرالمومنین شیراز انتقال داده شدند.

نوای جنوب:رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس از اسید پاشی بر روی یک پدر و پسر در یکی از محلات شیراز خبر داد.

 ؛سرهنگ حمید افرامن در گفتگو با مهر، در خصوص یک مورد اسید پاشی در شیراز، گفت: شامگاه شنبه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره اسید پاشی در خیابان آصف شیراز بلافاصله مأموران نیروی انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: در این حادثه مرد ۴۲ ساله به همراه پسر ۱۴ ساله اش مورد حمله موتور سوار ناشناس قرار گرفتند و بر اثر اسیدپاشی از ناحیه صورت و دست دچار صدمه شدند که بلافاصله توسط نیرو‌های امدادی به بیمارستان امیرالمومنین شیراز انتقال داده شدند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس ادامه داد: تلاش ویژه پلیس و کارآگاهان پلیس آگاهی استان برای شناسایی و عامل اسیدپاسی در دست اقدام است.

سرهنگ افرامن با تاکید بر برخورد قاطع و قانونی پلیس با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت، گفت: آرامش مردم اولویت پلیس در اجرای مأموریت‌ها و وظایف محوله است و خادمان مردم در این مسیر از هیچ تلاشی، دریغ نخواهند کرد.

وی یاداور شد: وضعیت عمومی حال مصدومین مطلوب است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
اسید پاشی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار