رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 10 خرداد 1401 - 06:28

نوای جنوب: چند دقیقه مانده به بازی پایانی استقلال در لیگ مراسم مختلفی در ورزشگاه آزادی برای جشن قهرمانی این تیم برگزار شد.

نوای جنوب:با اسنپ جام بدهند!

  چند دقیقه مانده به بازی پایانی استقلال در لیگ مراسم مختلفی در ورزشگاه آزادی برای جشن قهرمانی این تیم برگزار شد. رویداد‌های مختلفی که از گرامی‌داشت یاد جان باختگان حادثه آبادان تا کنایه به تیم رقیب و خواندن آهنگ را در پی داشت.

 به نقل از فرارو، استقلالی‌های از مدت‌ها پیش منتظر این لحظه بودند تا در ورزشگاه آزادی جام را بالای دست‌های کاپیتان وریا غفوری ببیند و این اتفاق امشب رخ می‌دهد.

از جمله حواشی این مراسم اجرای مهدی احمدوند در این مراسم بود که حسابی تماشاگران را به وجد آورد. همچنین تعداد زیادی از بازیکنان استقلال با تاجی بر سر وارد زمین شدند که در این میان محمدحسین مرادمند، بازیکن سرباز استقلال بیشتر از همه مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.

از دیگر حاشیه‌های این مراسم کنایه مجری مراسم به رقیب سنتی استقلالی‌ها بود. محمدحسین مولایی مجری صداوسیما که مجری مراسم جشن قهرمانی استقلال است و پیش‌تر به‌عنوان معاون فرهنگی این باشگاه فعالیت می‌کرد، در صحبت‌های خود با کنایه به پرسپولیسی‌ها گفت که قرار است اینجا جام قهرمانی را بدهند، نه اینکه با اسنپ جام بدهند!کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
استقلال

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار