رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 31 ارديبهشت 1401 - 13:56

نوای جنوب:به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان مناقصه‌ی پروژه‌ی زیرسازی و آسفالت کوچه‌های شهر برازجان با برآورد اولیه ۳۵ میلیارد ریال به انجام رسید. در این زمینه عملیات تسطیح، زیرسازی و آسفالت مساحتی بالغ بر ۱۷ هزار مترمربع از کوچه‌های شهر برازجان اجرایی خواهد شد. شایان ذکر است اجرای ۲۰۰۰ متر آبراه نیز در این طرح گنجانده شده است.

نوای جنوب:بهبود کیفی معابر یکی از ضرورت‌های اجتناب‌ناپذیر زندگی امروزی است که نقش موثری در کاهش آلایندگی‌های محیطی و گرد و خاک، کاهش استهلاک خودروها (به‌عنوان بخشی مهم از سرمایه‌ی اقتصادی خانواده‌ها)، سهولت تردد و در نهایت بهبود کیفیت زندگی شهری ایفا می‌کند. از آنجا که افزایش بی‌رویه گستره‌ی شهری سبب گردیده روند تخصیص امکانات و ظرفیتهای توسعه‌ای شهر به بسیاری مناطق کند شود، طی ماههای اخیر شهرداری برازجان تلاش کرده روند متعادلی را در تخصیص امکانات موجود به مناطق مختلف شهری و البته حوزه‌های مختلف عمرانی و اجتماعی حاکم نماید.

در همین راستا و با دستور مرتضی قدوسی شهردار برازجان طرح آسفالت تعدادی از کوچه‌های شهر در دستور کار حوزه‌ی عمرانی شهرداری قرار گرفته که تشریفات قانونی آن در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان مناقصه‌ی پروژه‌ی زیرسازی و آسفالت کوچه‌های شهر برازجان با برآورد اولیه ۳۵ میلیارد ریال به انجام رسید. در این زمینه عملیات تسطیح، زیرسازی و آسفالت مساحتی بالغ بر ۱۷ هزار مترمربع از کوچه‌های شهر برازجان اجرایی خواهد شد. شایان ذکر است اجرای ۲۰۰۰ متر آبراه نیز در این طرح گنجانده شده است. کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار