رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 21 ارديبهشت 1401 - 18:10
در گفتگو با نوای جنوب:

نوای جنوب:نماینده مردم دیر، کنگان، جم عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت به سمت ایجاد اشتغال تنها از گذرگاه مهارت آموزی و توجه ویژه به این آموزش‌ها محقق خواهد شد.

نوای جنوب:نماینده مردم دیر، کنگان، جم عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت به سمت ایجاد اشتغال تنها از گذرگاه مهارت آموزی و توجه ویژه به این آموزش‌ها محقق خواهد شد.

 

 حجت الاسلام موسی احمدی ظهر سه شنبه در نشست با رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای کنگان، اظهار داشت: ارائه آموزش‌های مهارتی توسط این سازمان راهکاری اساسی برای کاهش مشکلات کشور و استان بوشهر در حوزه اشتغال است که باید بیش از پیش به آن توجه شود.

نماینده مردم دیر، کنگان، جم عسلویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به باور عمیق قلبی خود به نقش مهم و اثرگذار آموزش‌های مهارتی در بهبود وضعیت اشتغال و کسب و کار در استان بوشهر، افزود: با همکاری و تعامل سایر دستگاه‌های اجرایی در سطح استان می‌توان نهایت بهره برداری از آموزش‌های مهارتی را در جهت توسعه اقتصادی کشور و استان بوشهر برد.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ مهارت آموزی در سطح جامعه به ویژه در میان جوانان، و جویندگان کار، عنوان کرد: متأسفانه فرهنگ پشت میز نشینی به عنوان فرهنگ غالب در بین جوانان رسوخ پیدا کرده که همین امر باعث غفلت این قشر از جامعه نسبت به آموزش‌های مهارتی شده است که می‌طلبد دستگاه‌های اجرایی ذیربط در کنار اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر در جهت تحقق این مهم گام بردارند.

نماینده مردم دیر، کنگان، جم عسلویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت عظیم اشتغال در جنوب استان بوشهر منشأ بخش قابل توجهی از مشکلات موجود در حوزه سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی را بیکاری عنوان کرد و افزود: مهارت آموزی نیازمند ترویج است که این امر با همکاری بخش خصوصی و شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصاد انرژی پارس محقق خواهد شد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شیخ موسی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار