رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 25 آبان 1400 - 11:08

نوای جنوب:به نظر می‌رسد علیرضا بیرانوند بعد از اشتباهاتی که در بازی برابر لبنان داشت، برای بازی امشب روی نیمکت خواهد نشست.

نوای جنوب:به نظر می‌رسد علیرضا بیرانوند بعد از اشتباهاتی که در بازی برابر لبنان داشت، برای بازی امشب روی نیمکت خواهد نشست.

تیم ملی ایران امشب از ساعت ۱۹.۳۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف سوریه می‌رود. این بازی که جدال بین تیم صدرنشین و قعرنشین جدول گروه اول رقابت‌های انتخابی در منطقه آسیا است می‌تواند تا حدود زیادی معادلات نهایی را تعیین کند. ایران در صورت پیروزی در یک قدمی صعود به جام جهانی قرار می‌گیرد و سوریه هم در صورت شکست، روزنه امیدش از دست می‌رود.

 با احتساب همین مورد می‌توان به اهمیت کسب سه امتیاز این بازی خارج از خانه برابر سوریه پی برد؛ ایران در بازی رفت به سختی از سد این تیم عبور کرده، ولی با توجه به غیبت چندین مهره تاثیرگذار سوریه، شاید در این بازی کار راحت تری در پیش داشته باشد. البته که تیم ملی هم دو مهره ارزشمند به نام‌های مهدی طارمی و علیرضا جهانبخش را برای این بازی نخواهد داشت. اولی اصلا به تیم ملی دعوت نشده، دومی هم برای بازی با سوریه محروم است.

اتفاق مهمتر، اما اینکه شاید دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی، برای بازی امشب از یکی دیگر از ستاره‌های تیم ملی هم عبور کند. طبق اخباری که از اطرافیان تیم ملی به گوش می‌رسد، اسکوچیچ تصمیم گرفته علیرضا بیرانوند، دروازه بان فیکس تیم ملی ایران، را به دلیل اشتباهاتی که در بازی با لبنان داشت در بازی با سوریه روی نیمکت بنشاند و به جایش از امیر عابدزاده در ترکیب اصلی استفاده کند. اگر چنین شود، بعد از مهدی طارمی، بیرانوند دومین ستاره‌ای است که با نظر دراگان اسکوچیچ از ترکیب تیم ملی دور می‌شود.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
اسکوچیچ

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار